Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Ceny ve Španělsku

Jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny ve Španělsku v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Španělsko.

Ceny ve Španělsku
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety20 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety28 Kč
Víno alkohol a cigarety51 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety51 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety102 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety122 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety508 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava25 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava76 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava2997 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje15 Kč
Džus 1l nealkoholické nápoje25 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje30 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje41 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje43 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv714 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1857 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv2060 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv2184 Kč
Mléko 1 l potraviny20 Kč
Hlávkový salát potraviny23 Kč
Cibule potraviny25 Kč
Rýže 1 kg potraviny25 Kč
Chléb 500 g potraviny25 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny33 Kč
Rajčata 1 kg potraviny36 Kč
Vejce 12 ks potraviny41 Kč
Brambory potraviny43 Kč
Jogurt potraviny46 Kč
Lilek, baklažán potraviny46 Kč
Jablka 1 kg potraviny51 Kč
Meloun potraviny51 Kč
Hrušky potraviny51 Kč
Kiwi potraviny51 Kč
Okurka potraviny51 Kč
Koláč potraviny56 Kč
Zelí, kapusta potraviny61 Kč
Višně, třešně potraviny76 Kč
Čokoláda potraviny76 Kč
Pepř potraviny89 Kč
Jahody potraviny102 Kč
Chléb potraviny135 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny150 Kč
Sýr 1 kg potraviny234 Kč
Hovězí maso potraviny282 Kč
Ryba potraviny333 Kč
Salám potraviny528 Kč
Krevety potraviny630 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace64 Kč
Salát restaurace76 Kč
Míchaný nápoj restaurace152 Kč
Grilované kuře restaurace188 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace203 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace254 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace254 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace483 Kč
Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Na této stránce naleznete: Jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Ceny ve Španělsku.

Informace o dovolené ve Španělsku
Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak se dostat na dovolenou do Španělska je cesta letadlem. Někdy můžete natrefit i na letenky, které jsou levnější než jízdenky na autobus či vlak, navíc cesta letecky do Španělska zabere pouze zhruba dvě hodiny času z vaší dovolené.

Pokud se rozhodnete na dovolenou do Španělska vydat z ČR vlastním autem, počítejte na cestu zhruba s 20ti hodinami jízdy.

Obecně platí, čím více na jih Španělska pojedete, tím více klesají srážky a stoupají teploty. Andalusie je proto nejsušší oblastí ve Španělsku. Ideálními měsíci jsou pro dovolenou ve Španělsku měsíce květen, červen, červenec, srpen a září. Pokud chcete cestovat do vnitrozemí této země, zvolte raději jaro nebo podzim, jelikož v létě je v této oblasti příliš velké horko.

Španělsko a jeho symboly

Španělsko se nachází společně s Portugalskem na Pyrenejském poloostrově. Jeho hlavním a největším městem je Madrid. Mezi úřední jazyky patří nejen španělština (castellano), ale také v příslušných oblastech katalánština, galicijština a baskičtina. Ve Španělsku se podobně jako ve většině Evropy platí eury.

Symbolem Španělska jsou nejen vzrušující tóny flamenca (z Andalusie pocházející taneční písně), ale také slavné býčí zápasy (nejstarší býčí arénu založil roku 1785 Pedro Romero a naleznete ji ve starobylém městečku Ronda). Dále tuto zemi charakterizuje bohatá historie, národní tanec sardana, který se tančí především na tradičních festivalech, chutná kuchyně, přičemž národním jídlem je rýžový pokrm s mořskými plody, drůbežím a hovězím masem, tzv. paella a lahodné červené víno.

Ke Španělsku patří Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři, jsou to Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Španělsko 2022 nebo Španělsko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Španělsko 2022 nebo First Minute Španělsko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Španělsko levně nebo luxusní dovolená Španělsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Španělsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Španělsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Španělsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Španělsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Španělsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Španělsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Španělsko.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.