Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Dovolená Menorca

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Surfování, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Dovolená Menorca

Grupotel Playa Club

17.5. - 25.5.2024
Snídaně
✈ Katovice

 
 
18 455 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Grupotel Playa Club, v ubytovacím zařízení Grupotel Playa Club s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 17. května do soboty 25. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 232 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Grupotel Playa Club levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 18455,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca dovolená, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Tenis, Fitness, Animační programy, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Hotel bez dětí.

Dovolená Menorca - Audax (Cala Galdana)

Audax (Cala Galdana)

17.5. - 25.5.2024
Snídaně
✈ Katovice

 
 
19 356 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Audax (Cala Galdana), v Audax (Cala Galdana), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 17. květen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 25. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 232 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 19356,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca dovolená, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Golf, Animační programy, Bar, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dovolená Menorca - Xaloc Playa

Xaloc Playa

17.5. - 25.5.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
 
14 857 Kč

Xaloc Playa - informace

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Xaloc Playa, v ubytovacím zařízení Xaloc Playa s počtem hvězdiček: 3, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 17. května do soboty 25. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 232 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Xaloc Playa levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 14857,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca dovolená, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací. Na základě recenzí od 25 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Poloha

hotel se nachází v menším letovisku Punta Prima jen 50 metrů od písečné pláže s neporovnatelnou atmosférou a pozvolným vstupem do vody. Hotel leží především v klidném a velmi rodinné prostředí, kde si můžete vychutnat příjemný pobyt. Kromě centra střediska můžete navštívit hlavní město Maó, které se nachází cca 11 km od hotelu. Místní letiště je vzdáleno necelých 14 km. V okolí hotelu naleznete mnoho restaurací a obchodů.

Vybavení hotelu

hotel nabízí tyto služby - recepci (otevřená 24 hodin), bazén s dětskou částí, lehátky a slunečníky, WiFi připojení ve společných prostorách, bar, bufetovou restauraci, TV místnost, různé herní aktivity jako ping pong, kulečník, ale i animace, které probíhají 3-4 týdně.

Vybavení pokoje

Dvojlůžkový pokoj – s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky s možností 1 přistýlky. Maximální kapacita pro 3 osoby. V pokojích můžete nalézt telefon, klimatizaci, TV, koupelnu či vysoušeč vlasů. WiFi a trezor za poplatek, balkon.

Stravování

polopenze formou bufetu.

Příplatky

komplexní pojištění.

Dovolená Menorca - Petit Sagitario

Petit Sagitario

17.5. - 25.5.2024
Snídaně
✈ Katovice

 
 
18 727 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Petit Sagitario, v Petit Sagitario, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 17. květen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 25. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 232 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 18727,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca dovolená, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Dovolená Menorca - Globales Lord Nelson

Globales Lord Nelson

17.5. - 25.5.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
 
15 459 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Globales Lord Nelson, v ubytovacím zařízení Globales Lord Nelson s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 17. května do soboty 25. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 232 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Globales Lord Nelson levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 15459,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca dovolená, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 28 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Dovolená Menorca - Grupotel Turquesa Mar

Grupotel Turquesa Mar

17.5. - 25.5.2024
All Inclusive
✈ Katovice

 
 
29 522 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Grupotel Turquesa Mar, v Grupotel Turquesa Mar, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 17. květen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 25. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 232 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 29522,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca dovolená, pobytové zájezdy.

Dovolená Menorca - Globales Cala'n Bosch

Globales Cala'n Bosch

24.5. - 1.6.2024
Snídaně
✈ Katovice

 
 
15 747 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, v ubytovacím zařízení Globales Cala'n Bosch s počtem hvězdiček: 3, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 24. května do soboty 1. června 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 239 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Globales Cala'n Bosch levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 15747,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca dovolená, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 28 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Dovolená Menorca - Bungalows Mar Blau

Bungalows Mar Blau

24.5. - 1.6.2024
Bez stravy
✈ Katovice

 
18 965 Kč
16 120 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Bungalows Mar Blau, v Bungalows Mar Blau, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 24. květen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 1. červen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 239 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 15 % je nyní aktuálně v ceně 16120,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca dovolená, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Grupotel Club Menorca

Grupotel Club Menorca

24.5. - 1.6.2024
Snídaně
✈ Katovice

 
25 988 Kč
19 751 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Grupotel Club Menorca, v ubytovacím zařízení Grupotel Club Menorca s počtem hvězdiček: 3, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 24. května do soboty 1. června 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 239 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Grupotel Club Menorca levně se slevou 24 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 19751,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca dovolená, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Tenis, Bar, Hotelová restaurace.

Globales Cala’n Blanes (Ciutadella )

Globales Cala’n Blanes (Ciutadella )

24.5. - 1.6.2024
All Inclusive
✈ Katovice

 
21 990 Kč
15 833 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Globales Cala’n Blanes (Ciutadella ), v Globales Cala’n Blanes (Ciutadella ), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 24. květen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 1. červen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 239 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 28 % je nyní aktuálně v ceně 15833,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca dovolená, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Globales Cala’n Blanes (Ciutadella ) je 82 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 128 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Menorca s garancí nejnižší ceny. Dovolená 2023/2024 a Last Minute Menorca. Nabídka 128 zájezdů do španělské destinace Menorca. Zájezdy All Inclusive. Ubytování v hotelech, apartmánech a bungalovech výhodně. Dovolená Menorca.

Menorca je druhým největším ostrovem Baleár, je zhruba 50 km dlouhá a 20 km široká. Tento malý, skromný ostrov se sice nemůže chlubit přívalem turistů, jak je to u sousední Mallorcy, ale každopádně má svým návštěvníkům také co nabídnout. Tento kouzelný ostrov skýtá pohled na krásné pláže s malebnými zákoutími, na jeskyně a nedotčenou přírodu s harmonickou krajinou, kde na pastvinách můžete zahlédnout pasoucí se krávy či menorské koně.

Baleárské ostrovy jsou turisty velice vyhledávány, zejména pro příjemné počasí. Panuje zde vyrovnané, středomořské klima. Zimy jsou zde mírné, avšak deštivé. Nejteplejší období nastává na Baleárách od května a trvá až do září.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Menorca žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Menorca 2023 nebo Menorca 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Menorca 2023 nebo First Minute Menorca 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Menorca levně nebo luxusní dovolená Menorca.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Menorca si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Menorca. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Menorca. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Menorca, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Menorca.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Menorca za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Menorca.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.