Vyhledávání

First Minute Ibiza

Puerto Cala Vadella (San Jose) - First Minute

Puerto Cala Vadella (San Jose)

9.3. - 15.3.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
12 514 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Puerto Cala Vadella (San Jose) s počtem hvězdiček: 2, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 9. března do úterý 15. března 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 133 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Puerto Cala Vadella (San Jose) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12514,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Apartamentos Del Rey - First Minute

Apartamentos Del Rey

9.3. - 15.3.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
12 327 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Ibiza, v Apartamentos Del Rey, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 9. březen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 15. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 133 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12327,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

San Francisco Apartments - First Minute

San Francisco Apartments

9.3. - 15.3.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
12 434 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení San Francisco Apartments s počtem hvězdiček: 1, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 9. března do úterý 15. března 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 133 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu San Francisco Apartments levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12434,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, jaro 2022, pobytové zájezdy.

San Francisco Apartments - First Minute

San Francisco Apartments

23.3. - 29.3.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
12 434 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Ibiza, v San Francisco Apartments, s 1 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 23. březen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 29. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 147 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12434,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

Hostal Florencio - First Minute

Hostal Florencio

5.4. - 12.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
12 407 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Hostal Florencio , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 5. dubna do úterý 12. dubna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 160 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Hostal Florencio levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12407,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, jaro 2022, pobytové zájezdy.

San Francisco Apartments - First Minute

San Francisco Apartments

5.4. - 11.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
12 487 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Ibiza, v San Francisco Apartments, s 1 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 5. duben 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 11. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 160 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12487,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

Hostal Florencio - First Minute

Hostal Florencio

5.4. - 11.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
11 713 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Hostal Florencio , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od úterý 5. dubna do pondělí 11. dubna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 160 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Hostal Florencio levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11713,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, jaro 2022, pobytové zájezdy.

San Francisco Apartments - First Minute

San Francisco Apartments

6.4. - 12.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
12 487 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Ibiza, v San Francisco Apartments, s 1 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 6. duben 2022 a návratem/příjezdem: úterý 12. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 161 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12487,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

Hostal Florencio - First Minute

Hostal Florencio

6.4. - 12.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
11 713 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Hostal Florencio , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 6. dubna do úterý 12. dubna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 161 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Hostal Florencio levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11713,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Hostal Florencio - First Minute

Hostal Florencio

22.4. - 28.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
12 274 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Ibiza, v Hostal Florencio, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 22. duben 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 28. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 177 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12274,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

Hostal Florencio - First Minute

Hostal Florencio

23.4. - 29.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
12 514 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Hostal Florencio , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od soboty 23. dubna do pátku 29. dubna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 178 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Hostal Florencio levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12514,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Hostal Florencio - First Minute

Hostal Florencio

25.4. - 2.5.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
11 980 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Ibiza, v Hostal Florencio, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 25. duben 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 2. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 180 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 11980,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 68 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: First Minute Ibiza 2022 s garancí nejnižší ceny. First Minute ve Španělsku 2022. All Inclusive zájezdy do Španělska. Výhodná nabídka 77 zájezdů do španělské destinace Ibiza. First Minute Ibiza.

Ibiza je třetím největším baleárským ostrovem a po Malorce turisty nejoblíbenějším. Ibiza poskytuje svým návštěvníkům bohaté noční vyžití, naleznete zde dokonce několik nejlepších klubů v Evropě. Oproti tomu klidná atmosféra tohoto ostrova na vás dýchne v měsících od října do května.

Baleárské ostrovy jsou turisty velice vyhledávány, zejména pro příjemné počasí. Panuje zde vyrovnané, středomořské klima. Zimy jsou zde mírné, avšak deštivé. Nejteplejší období nastává na Baleárách od května a trvá až do září.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku.

Pokud jste si nevybrali v First Minute Ibiza žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Proč si nevybrat pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Ibiza 2021 nebo Ibiza 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Ibiza? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Ibiza si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Ibiza. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Ibiza. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Ibiza, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Ibiza.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Ibiza za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Ibiza.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© lastminute-spanelsko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.