Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Apartmány Libere Valencia Abastos

Apartmány Libere Valencia Abastos

Apartmány Libere Valencia Abastos

7.5. - 15.5.2023
Bez stravy
✈ Praha

 
 
25 149 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Valencie, v ubytovacím zařízení Apartmány Libere Valencia Abastos , v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od neděle 7. května do pondělí 15. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Apartmány Libere Valencia Abastos levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 25149,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Apartmány Libere Valencia Abastos - Španělsko Hotel

Apartmány Libere Valencia Abastos

27.7. - 1.8.2023
Bez stravy
✈ Praha

 
 
24 119 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Valencie, v Apartmány Libere Valencia Abastos, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 27. červenec 2023 a návratem/příjezdem: úterý 1. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 128 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 24119,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Apartmány Libere Valencia Abastos - Španělsko Hotel

Apartmány Libere Valencia Abastos

3.8. - 7.8.2023
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň

 
 
20 359 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Valencie, v ubytovacím zařízení Apartmány Libere Valencia Abastos , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 3. srpna do pondělí 7. srpna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 135 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Apartmány Libere Valencia Abastos, který je aktuálně na prodej online v ceně 20359,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2023, pobytové zájezdy.Na této stránce naleznete: Apartmány Libere Valencia Abastos ve Španělsku v letovisku Valencia - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Apartmány Libere Valencia Abastos se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování ve Španělsku v letovisku Valencia. Dovolená Apartmány Libere Valencia Abastos - Španělsko 2023. Apartmány Libere Valencia Abastos.

Informace o dovolené ve Španělsku
Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak se dostat na dovolenou do Španělska je cesta letadlem. Někdy můžete natrefit i na letenky, které jsou levnější než jízdenky na autobus či vlak, navíc cesta letecky do Španělska zabere pouze zhruba dvě hodiny času z vaší dovolené.

Pokud se rozhodnete na dovolenou do Španělska vydat z ČR vlastním autem, počítejte na cestu zhruba s 20ti hodinami jízdy.

Obecně platí, čím více na jih Španělska pojedete, tím více klesají srážky a stoupají teploty. Andalusie je proto nejsušší oblastí ve Španělsku. Ideálními měsíci jsou pro dovolenou ve Španělsku měsíce květen, červen, červenec, srpen a září. Pokud chcete cestovat do vnitrozemí této země, zvolte raději jaro nebo podzim, jelikož v létě je v této oblasti příliš velké horko.

Španělsko a jeho symboly

Španělsko se nachází společně s Portugalskem na Pyrenejském poloostrově. Jeho hlavním a největším městem je Madrid. Mezi úřední jazyky patří nejen španělština (castellano), ale také v příslušných oblastech katalánština, galicijština a baskičtina. Ve Španělsku se podobně jako ve většině Evropy platí eury.

Symbolem Španělska jsou nejen vzrušující tóny flamenca (z Andalusie pocházející taneční písně), ale také slavné býčí zápasy (nejstarší býčí arénu založil roku 1785 Pedro Romero a naleznete ji ve starobylém městečku Ronda). Dále tuto zemi charakterizuje bohatá historie, národní tanec sardana, který se tančí především na tradičních festivalech, chutná kuchyně, přičemž národním jídlem je rýžový pokrm s mořskými plody, drůbežím a hovězím masem, tzv. paella a lahodné červené víno.

Ke Španělsku patří Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři, jsou to Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera.

Pokud jste si nevybrali ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Španělsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Španělsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Španělsko 2023, Španělsko Invia, Španělsko apartmány, Španělsko zájezdy, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.