Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Sallés Marina Portals

Sallés Marina Portals

Sallés Marina Portals 6.12. - 9.12.

6.12. - 9.12.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
8 929 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Sallés Marina Portals s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od úterý 6. prosince do pátku 9. prosince 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Sallés Marina Portals levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8929,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022/2023, pobytové zájezdy.

Sallés Marina Portals - Španělsko Hotel

Sallés Marina Portals 10.12. - 15.12.

10.12. - 15.12.2022
Polopenze
✈ Vídeň

 
13 546 Kč
12 869 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Sallés Marina Portals, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 10. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 15. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 13 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 5 % je nyní aktuálně v ceně 12869,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Sallés Marina Portals - Španělsko Hotel

Sallés Marina Portals 13.12. - 16.12.

13.12. - 16.12.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
7 233 Kč
6 799 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Sallés Marina Portals s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od úterý 13. prosince do pátku 16. prosince 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 16 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Sallés Marina Portals levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 6799,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022/2023, pobytové zájezdy.

Sallés Marina Portals - Španělsko Hotel

Sallés Marina Portals 6.1. - 9.1.

6.1. - 9.1.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
9 124 Kč
8 759 Kč

Dovolená Španělsko 2023 v lokalitě Mallorca, v Sallés Marina Portals, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 6. leden 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 9. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 40 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 8759,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Sallés Marina Portals - Španělsko Hotel

Sallés Marina Portals 7.1. - 10.1.

7.1. - 10.1.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
7 999 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Sallés Marina Portals s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 7. ledna do úterý 10. ledna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 41 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Sallés Marina Portals levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7999,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022/2023, pobytové zájezdy.

Sallés Marina Portals - Španělsko Hotel

Sallés Marina Portals 10.3. - 13.3.

10.3. - 13.3.2023
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
 
8 449 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Mallorca, v Sallés Marina Portals, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 10. březen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 13. březen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 103 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8449,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Sallés Marina Portals - Španělsko Hotel

Sallés Marina Portals 14.3. - 17.3.

14.3. - 17.3.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
8 319 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Sallés Marina Portals s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od úterý 14. března do pátku 17. března 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 107 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Sallés Marina Portals levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8319,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2022/2023, pobytové zájezdy.

Na této stránce naleznete: Sallés Marina Portals ve Španělsku v letovisku Mallorca - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Sallés Marina Portals se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování ve Španělsku v letovisku Mallorca. Dovolená Sallés Marina Portals - Španělsko 2022/2023. Sallés Marina Portals.

Informace o dovolené ve Španělsku
Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak se dostat na dovolenou do Španělska je cesta letadlem. Někdy můžete natrefit i na letenky, které jsou levnější než jízdenky na autobus či vlak, navíc cesta letecky do Španělska zabere pouze zhruba dvě hodiny času z vaší dovolené.

Pokud se rozhodnete na dovolenou do Španělska vydat z ČR vlastním autem, počítejte na cestu zhruba s 20ti hodinami jízdy.

Obecně platí, čím více na jih Španělska pojedete, tím více klesají srážky a stoupají teploty. Andalusie je proto nejsušší oblastí ve Španělsku. Ideálními měsíci jsou pro dovolenou ve Španělsku měsíce květen, červen, červenec, srpen a září. Pokud chcete cestovat do vnitrozemí této země, zvolte raději jaro nebo podzim, jelikož v létě je v této oblasti příliš velké horko.

Španělsko a jeho symboly

Španělsko se nachází společně s Portugalskem na Pyrenejském poloostrově. Jeho hlavním a největším městem je Madrid. Mezi úřední jazyky patří nejen španělština (castellano), ale také v příslušných oblastech katalánština, galicijština a baskičtina. Ve Španělsku se podobně jako ve většině Evropy platí eury.

Symbolem Španělska jsou nejen vzrušující tóny flamenca (z Andalusie pocházející taneční písně), ale také slavné býčí zápasy (nejstarší býčí arénu založil roku 1785 Pedro Romero a naleznete ji ve starobylém městečku Ronda). Dále tuto zemi charakterizuje bohatá historie, národní tanec sardana, který se tančí především na tradičních festivalech, chutná kuchyně, přičemž národním jídlem je rýžový pokrm s mořskými plody, drůbežím a hovězím masem, tzv. paella a lahodné červené víno.

Ke Španělsku patří Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři, jsou to Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Mallorca? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Mallorca jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Mallorca 2022 nebo Mallorca 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Mallorca? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Španělsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Španělsku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Španělsko 2022 nebo Španělsko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Španělsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.