Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Surf Mar

Surf Mar

Surf Mar 21.7. - 30.7.

21.7. - 30.7.2023
Polopenze
Autobus

 
 
23 590 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Costa Brava, v ubytovacím zařízení Surf Mar s počtem hvězdiček: 4, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 21. července do neděle 30. července 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 122 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Surf Mar, který je aktuálně na prodej online v ceně 23590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 58 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Surf Mar - Španělsko Hotel

Surf Mar 25.8. - 3.9.

25.8. - 3.9.2023
Plná penze
Autobus

 
 
20 190 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Costa Brava, v Surf Mar, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 25. srpen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 3. září 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 157 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 20190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Surf Mar je 84 % podle referencí od 58 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Surf Mar - Španělsko Hotel

Surf Mar 26.8. - 2.9.

26.8. - 2.9.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
30 290 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Costa Brava, v ubytovacím zařízení Surf Mar s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 26. srpna do soboty 2. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 158 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Surf Mar, který je aktuálně na prodej online v ceně 30290,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 58 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Surf Mar - Španělsko Hotel

Surf Mar 22.9. - 1.10.

22.9. - 1.10.2023
All Inclusive
Autobus

 
 
17 190 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Costa Brava, v Surf Mar, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 22. září 2023 a návratem/příjezdem: neděle 1. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 185 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 17190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Surf Mar je 84 % podle referencí od 58 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.Na této stránce naleznete: Surf Mar ve Španělsku v letovisku Costa Brava - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Surf Mar se stravou formou: all inclusive. Výhodná nabídka ubytování ve Španělsku v letovisku Costa Brava. Dovolená Surf Mar - Španělsko 2023. Surf Mar.

Informace o dovolené ve Španělsku
Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak se dostat na dovolenou do Španělska je cesta letadlem. Někdy můžete natrefit i na letenky, které jsou levnější než jízdenky na autobus či vlak, navíc cesta letecky do Španělska zabere pouze zhruba dvě hodiny času z vaší dovolené.

Pokud se rozhodnete na dovolenou do Španělska vydat z ČR vlastním autem, počítejte na cestu zhruba s 20ti hodinami jízdy.

Obecně platí, čím více na jih Španělska pojedete, tím více klesají srážky a stoupají teploty. Andalusie je proto nejsušší oblastí ve Španělsku. Ideálními měsíci jsou pro dovolenou ve Španělsku měsíce květen, červen, červenec, srpen a září. Pokud chcete cestovat do vnitrozemí této země, zvolte raději jaro nebo podzim, jelikož v létě je v této oblasti příliš velké horko.

Španělsko a jeho symboly

Španělsko se nachází společně s Portugalskem na Pyrenejském poloostrově. Jeho hlavním a největším městem je Madrid. Mezi úřední jazyky patří nejen španělština (castellano), ale také v příslušných oblastech katalánština, galicijština a baskičtina. Ve Španělsku se podobně jako ve většině Evropy platí eury.

Symbolem Španělska jsou nejen vzrušující tóny flamenca (z Andalusie pocházející taneční písně), ale také slavné býčí zápasy (nejstarší býčí arénu založil roku 1785 Pedro Romero a naleznete ji ve starobylém městečku Ronda). Dále tuto zemi charakterizuje bohatá historie, národní tanec sardana, který se tančí především na tradičních festivalech, chutná kuchyně, přičemž národním jídlem je rýžový pokrm s mořskými plody, drůbežím a hovězím masem, tzv. paella a lahodné červené víno.

Ke Španělsku patří Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři, jsou to Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera.

Pokud jste si nevybrali ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Španělsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Španělsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Španělsko 2023, Španělsko All Inclusive, Španělsko Invia, Španělsko autobusem, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.