Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Bcn Urban Hotels Bonavista Hostel

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Bcn Urban Hotels Bonavista Hostel

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa

30.5. - 1.6.2023
Bez stravy
✈ Katovice

 
25 875 Kč
21 476 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, Axel Hotel Barcelona & Urban Spa, v ubytovacím zařízení Axel Hotel Barcelona & Urban Spa , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od úterý 30. května do čtvrtka 1. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Axel Hotel Barcelona & Urban Spa levně se slevou 17 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 21476,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa - Španělsko Hotel

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa

4.6. - 6.6.2023
Bez stravy
✈ Vratislav

 
24 501 Kč
19 846 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2023 v lokalitě Barcelona, Axel Hotel Barcelona & Urban Spa, v Axel Hotel Barcelona & Urban Spa, ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 4. červen 2023 a návratem/příjezdem: úterý 6. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 7 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 19 % je nyní aktuálně v ceně 19846,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko hotel, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa - Španělsko Hotel

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa

5.6. - 26.7.2023
Bez stravy
✈ Krakov, Katovice

 
24 120 Kč
15 678 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, Axel Hotel Barcelona & Urban Spa, v ubytovacím zařízení Axel Hotel Barcelona & Urban Spa , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 5. června do středy 26. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice s odletem za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Axel Hotel Barcelona & Urban Spa levně se slevou 35 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 15678,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Vnější bazén, Vnitřní bazén, Wifi zdarma.

Urban - Španělsko Hotel

Urban 8.6. - 11.6.

8.6. - 11.6.2023
Bez stravy
✈ Vídeň

 
32 371 Kč
30 429 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2023 v lokalitě Madrid, Urban, v Urban, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 8. červen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 11. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 11 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 6 % je nyní aktuálně v ceně 30429,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko hotel, pobytové zájezdy.

Nh Madrid Zurbano - Španělsko Hotel

Nh Madrid Zurbano 10.6. - 12.6.

10.6. - 12.6.2023
Bez stravy
✈ Krakov, Vratislav

 
20 477 Kč
16 996 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, v ubytovacím zařízení Nh Madrid Zurbano s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od soboty 10. června do pondělí 12. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 13 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Nh Madrid Zurbano levně se slevou 17 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 16996,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa - Španělsko Hotel

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa

13.6. - 15.6.2023
Bez stravy
✈ Katovice

 
23 895 Kč
17 921 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2023 v lokalitě Barcelona, Axel Hotel Barcelona & Urban Spa, v Axel Hotel Barcelona & Urban Spa, ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 13. červen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 15. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 16 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 25 % je nyní aktuálně v ceně 17921,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko hotel, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa - Španělsko Hotel

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa

22.6. - 24.6.2023
Bez stravy
✈ Krakov

 
17 165 Kč
16 650 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, Axel Hotel Barcelona & Urban Spa, v ubytovacím zařízení Axel Hotel Barcelona & Urban Spa , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 22. června do soboty 24. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov s odletem za 25 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Axel Hotel Barcelona & Urban Spa levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 16650,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa - Španělsko Hotel

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa

23.6. - 25.6.2023
Bez stravy
✈ Katovice

 
 
20 343 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2023 v lokalitě Barcelona, Axel Hotel Barcelona & Urban Spa, v Axel Hotel Barcelona & Urban Spa, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 23. červen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 25. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 26 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 20343,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko hotel, pobytové zájezdy.

Ubytování
Vnější bazén, Vnitřní bazén, Wifi zdarma.

Urban - Španělsko Hotel

Urban 9.7. - 15.7.

9.7. - 15.7.2023
Bez stravy
✈ Praha

 
43 530 Kč
41 789 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, Urban, v ubytovacím zařízení Urban s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 9. července do soboty 15. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 42 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní zájezd do hotelu Urban levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 41789,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy.

Bcn Urban Hotels Bonavista Hostel - Španělsko Hotel

Bcn Urban Hotels Bonavista Hostel

13.7. - 15.7.2023
Bez stravy
✈ Vratislav

 
15 312 Kč
13 015 Kč

Dovolená Španělsko 2023 v lokalitě Barcelona, v resortu Madrid, Urban, v Bcn Urban Hotels Bonavista Hostel, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 13. červenec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 15. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 46 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 15 % je nyní aktuálně v ceně 13015,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko hotel, pobytové zájezdy.

Všechny termíny


Na této stránce naleznete: Bcn Urban Hotels Bonavista Hostel ve Španělsku v letovisku Barcelona - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Bcn Urban Hotels Bonavista Hostel se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování ve Španělsku v letovisku Barcelona. Dovolená Bcn Urban Hotels Bonavista Hostel - Španělsko 2023. Bcn Urban Hotels Bonavista Hostel.

Informace o dovolené ve Španělsku
Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak se dostat na dovolenou do Španělska je cesta letadlem. Někdy můžete natrefit i na letenky, které jsou levnější než jízdenky na autobus či vlak, navíc cesta letecky do Španělska zabere pouze zhruba dvě hodiny času z vaší dovolené.

Pokud se rozhodnete na dovolenou do Španělska vydat z ČR vlastním autem, počítejte na cestu zhruba s 20ti hodinami jízdy.

Obecně platí, čím více na jih Španělska pojedete, tím více klesají srážky a stoupají teploty. Andalusie je proto nejsušší oblastí ve Španělsku. Ideálními měsíci jsou pro dovolenou ve Španělsku měsíce květen, červen, červenec, srpen a září. Pokud chcete cestovat do vnitrozemí této země, zvolte raději jaro nebo podzim, jelikož v létě je v této oblasti příliš velké horko.

Španělsko a jeho symboly

Španělsko se nachází společně s Portugalskem na Pyrenejském poloostrově. Jeho hlavním a největším městem je Madrid. Mezi úřední jazyky patří nejen španělština (castellano), ale také v příslušných oblastech katalánština, galicijština a baskičtina. Ve Španělsku se podobně jako ve většině Evropy platí eury.

Symbolem Španělska jsou nejen vzrušující tóny flamenca (z Andalusie pocházející taneční písně), ale také slavné býčí zápasy (nejstarší býčí arénu založil roku 1785 Pedro Romero a naleznete ji ve starobylém městečku Ronda). Dále tuto zemi charakterizuje bohatá historie, národní tanec sardana, který se tančí především na tradičních festivalech, chutná kuchyně, přičemž národním jídlem je rýžový pokrm s mořskými plody, drůbežím a hovězím masem, tzv. paella a lahodné červené víno.

Ke Španělsku patří Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři, jsou to Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera.

Španělsko a jeho symboly

Španělsko se nachází společně s Portugalskem na Pyrenejském poloostrově. Jeho hlavním a největším městem je Madrid. Mezi úřední jazyky patří nejen španělština (castellano), ale také v příslušných oblastech katalánština, galicijština a baskičtina. Ve Španělsku se podobně jako ve většině Evropy platí eury.

Symbolem Španělska jsou nejen vzrušující tóny flamenca (z Andalusie pocházející taneční písně), ale také slavné býčí zápasy (nejstarší býčí arénu založil roku 1785 Pedro Romero a naleznete ji ve starobylém městečku Ronda). Dále tuto zemi charakterizuje bohatá historie, národní tanec sardana, který se tančí především na tradičních festivalech, chutná kuchyně, přičemž národním jídlem je rýžový pokrm s mořskými plody, drůbežím a hovězím masem, tzv. paella a lahodné červené víno.

Ke Španělsku patří Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři, jsou to Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Španělsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Španělsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Španělsko 2023, Španělsko Invia, Španělsko Last Minute, Španělsko dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.