Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Hotely Španělsko Barcelona

Hotely Španělsko Barcelona

Cram

30.6. - 2.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov

 
 
28 210 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Cram s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 30. června do soboty 2. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Cram levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 28210,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotely, léto 2022, pobytové zájezdy.

Ciutadella Barcelona - Barcelona Hotely

Ciutadella Barcelona

30.6. - 2.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Vratislav

 
 
27 662 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, v Ciutadella Barcelona, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 30. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 2. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, Vratislav, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 27662,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotely, pobytové zájezdy.

Barcelona Universal - Barcelona Hotely

Barcelona Universal

30.6. - 2.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Vratislav

 
28 464 Kč
27 610 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Barcelona Universal s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 30. června do soboty 2. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov, Vratislav s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Barcelona Universal levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 27610,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotely, léto 2022, pobytové zájezdy.

Attica 21 Barcelona Mar - Barcelona Hotely

Attica 21 Barcelona Mar

1.7. - 3.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov

 
39 369 Kč
27 952 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, v Attica 21 Barcelona Mar, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 1. červenec 2022 a návratem/příjezdem: neděle 3. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, s odletem popozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 29 % je nyní aktuálně v ceně 27952,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotely, pobytové zájezdy.

Petit Palace Museum - Barcelona Hotely

Petit Palace Museum

2.7. - 5.7.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
 
25 810 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Petit Palace Museum s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. července do úterý 5. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Petit Palace Museum, který je aktuálně na prodej online v ceně 25810,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotely, léto 2022, pobytové zájezdy.

Barcelona Gran Hotel Calderón - Barcelona Hotely

Barcelona Gran Hotel Calderón

2.7. - 4.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Katovice, Vratislav

 
35 655 Kč
25 315 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, Barcelona Gran Hotel Calderón, v Barcelona Gran Hotel Calderón, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. červenec 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 4. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice, Vratislav, s odletem za 4 dny. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 29 % je nyní aktuálně v ceně 25315,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotely, pobytové zájezdy.

Avenida Palace - Barcelona Hotely

Avenida Palace

2.7. - 4.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Katovice, Vratislav

 
28 351 Kč
23 248 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Avenida Palace s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. července do pondělí 4. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Avenida Palace levně se slevou 18 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 23248,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotely, léto 2022, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Condes De Barcelona - Barcelona Hotely

Condes De Barcelona

2.7. - 4.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Katovice, Vratislav

 
 
24 500 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, Condes de Barcelona, v Condes De Barcelona, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. červenec 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 4. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice, Vratislav, s odletem za 4 dny. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 24500,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotely, pobytové zájezdy.

The Mirror Barcelona - Barcelona Hotely

The Mirror Barcelona

2.7. - 5.7.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
 
25 847 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení The Mirror Barcelona s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. července do úterý 5. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu The Mirror Barcelona, který je aktuálně na prodej online v ceně 25847,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotely, léto 2022, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Golf, Fitness, Hotelová restaurace.

Sant Cugat (Sant Cugat Del Valles) - Barcelona Hotely

Sant Cugat (Sant Cugat Del Valles)

2.7. - 5.7.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
 
21 895 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, Sant Cugat (Sant Cugat del Valles), v Sant Cugat (Sant Cugat Del Valles), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. červenec 2022 a návratem/příjezdem: úterý 5. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 4 dny. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 21895,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotely, pobytové zájezdy.

Grums - Barcelona Hotely

Grums

2.7. - 4.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Katovice

 
24 315 Kč
20 911 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Grums s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. července do pondělí 4. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice s odletem za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Grums levně se slevou 14 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 20911,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotely, léto 2022, pobytové zájezdy.

Vincci Maritimo - Barcelona Hotely

Vincci Maritimo

2.7. - 4.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Katovice, Vratislav

 
30 803 Kč
20 638 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, v Vincci Maritimo, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. červenec 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 4. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice, Vratislav, s odletem za 4 dny. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 33 % je nyní aktuálně v ceně 20638,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotely, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 95 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená Barcelona 2022 s ubytováním v hotelech. Garance nejnižší ceny. Nabídka 165 zájezdů do španělské destinace Barcelona. Hotely Španělsko Barcelona.

Barcelona je druhým největším městem Španělska a hlavním městem Katalánska. Překypuje rušným životem. Naleznete zde nejen velké množství zajímavých muzeí (např. muzea, jež jsou zasvěcená Picassovi či Joanu Miróovi), ale také se můžete kochat pohledem na jedinečnou secesní i gotickou architekturu.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Hotely Španělsko Barcelona žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Barcelona 2022 nebo Barcelona 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Barcelona 2022 nebo First Minute Barcelona 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Barcelona levně nebo luxusní dovolená Barcelona.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Barcelona si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Barcelona. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Barcelona. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Barcelona, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Barcelona.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Barcelona za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Barcelona.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.