Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Last Minute Ibiza

Last Minute Ibiza

Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Fergus Style Bahamas

30.5. - 5.6.2022
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
 
53 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Fergus Style Bahamas , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 30. května do neděle 5. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Fergus Style Bahamas, který je aktuálně na prodej online v ceně 53990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Ibiza, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Playasol Mare Nostrum - Last Minute Ibiza

Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Playasol Mare Nostrum

30.5. - 5.6.2022
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
 
51 990 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Ibiza, v Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Playasol Mare Nostrum, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 30. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 5. červen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 5 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 51990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Ibiza, pobytové zájezdy.

Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Aparthotel Playasol Jabeque Sou - Last Minute Ibiza

Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Aparthotel Playasol Jabeque Sou

30.5. - 5.6.2022
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň

 
 
32 995 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Aparthotel Playasol Jabeque Sou , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 30. května do neděle 5. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Aparthotel Playasol Jabeque Sou, který je aktuálně na prodej online v ceně 32995,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Ibiza, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Aparthotel Playasol Jabeque Sou - Last Minute Ibiza

Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Aparthotel Playasol Jabeque Sou

12.9. - 18.9.2022
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň

 
 
35 495 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Ibiza, v Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Aparthotel Playasol Jabeque Sou, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 12. září 2022 a návratem/příjezdem: neděle 18. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 110 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 35495,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Ibiza, pobytové zájezdy.

Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Playasol Mare Nostrum - Last Minute Ibiza

Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Playasol Mare Nostrum

12.9. - 18.9.2022
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
 
52 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Playasol Mare Nostrum , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 12. září do neděle 18. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Playasol Mare Nostrum, který je aktuálně na prodej online v ceně 52990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Ibiza, podzim 2022, pobytové zájezdy.

Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Fergus Style Bahamas - Last Minute Ibiza

Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Fergus Style Bahamas

12.9. - 18.9.2022
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
 
55 990 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Ibiza, v Ibiza Blau Music – Dj Kurz - Hotel Fergus Style Bahamas, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 12. září 2022 a návratem/příjezdem: neděle 18. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 110 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 55990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Ibiza, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-6 z celkem 6 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Last Minute Ibiza.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Ibiza ve Španělsku online. Last Minute a First Minute pobyty 2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Ibiza.

Ibiza je třetím největším baleárským ostrovem a po Malorce turisty nejoblíbenějším. Ibiza poskytuje svým návštěvníkům bohaté noční vyžití, naleznete zde dokonce několik nejlepších klubů v Evropě. Oproti tomu klidná atmosféra tohoto ostrova na vás dýchne v měsících od října do května.

Baleárské ostrovy jsou turisty velice vyhledávány, zejména pro příjemné počasí. Panuje zde vyrovnané, středomořské klima. Zimy jsou zde mírné, avšak deštivé. Nejteplejší období nastává na Baleárách od května a trvá až do září.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Ibiza 2022 nebo Ibiza 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Ibiza 2022 nebo First Minute Ibiza 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Ibiza levně nebo luxusní dovolená Ibiza.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Ibiza si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Ibiza. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Ibiza. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Ibiza, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Ibiza.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Ibiza za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Ibiza.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.