Vyhledávání

Lázně Mallorca

Viva Blue Spa - Lázně

Viva Blue Spa

1.5. - 8.5.2022
Bez stravy
✈ Katovice

 
14 688 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Viva Blue Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. května do neděle 8. května 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 151 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Viva Blue Spa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14688,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Lázně, jaro 2021/2022, pobytové zájezdy.

Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa - Lázně

Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa

29.5. - 5.6.2022
Snídaně
✈ Katovice

 
31 364 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 29. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 5. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 179 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 31364,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Lázně, pobytové zájezdy.

Son Moll Sentits & Spa - Lázně

Son Moll Sentits & Spa

12.6. - 19.6.2022
Snídaně
✈ Katovice

 
22 903 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Son Moll Sentits & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 12. června do neděle 19. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 193 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Son Moll Sentits & Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 22903,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Lázně, léto 2021/2022, pobytové zájezdy.

Zafiro Palace Alcudia Spa (Ex. Viva Zafiro Alcudía) - Lázně

Zafiro Palace Alcudia Spa (Ex. Viva Zafiro Alcudía)

26.6. - 3.7.2022
Bez stravy
✈ Katovice

 
25 164 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Zafiro Palace Alcudia Spa (Ex. Viva Zafiro Alcudía), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 26. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 3. červenec 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 207 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 25164,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Lázně, pobytové zájezdy.

Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa - Lázně

Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa

20.7. - 27.7.2022
Snídaně
✈ Vratislav

50 277 Kč
30 166 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 20. července do středy 27. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem za 231 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa levně se slevou 40 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 30166,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Lázně, léto 2021/2022, pobytové zájezdy.

Insotel Cala Mandia Resort & Spa - Lázně

Insotel Cala Mandia Resort & Spa

10.8. - 17.8.2022
All Inclusive
✈ Katovice

51 202 Kč
29 697 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Insotel Cala Mandia Resort & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 10. srpen 2022 a návratem/příjezdem: středa 17. srpen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 252 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 42 %, v ceně 29697,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Lázně, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Insotel Cala Mandia Resort & Spa je 74 % podle referencí od 22 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Aubamar Suites & Spa By Pabisa - Lázně

Aubamar Suites & Spa By Pabisa

21.8. - 28.8.2022
Snídaně
✈ Katovice

33 366 Kč
31 364 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Aubamar Suites & Spa By Pabisa s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 21. srpna do neděle 28. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 263 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Aubamar Suites & Spa By Pabisa levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 31364,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Lázně, léto 2021/2022, pobytové zájezdy.

Grupotel Parc Natural & Spa - Lázně

Grupotel Parc Natural & Spa

25.8. - 4.9.2022
Snídaně
✈ Katovice

 
31 668 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Grupotel Parc Natural & Spa, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 25. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 4. září 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 267 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 1 %, v ceně 31668,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Lázně, pobytové zájezdy.

Steigenberger Golf & Spa Resort - Lázně

Steigenberger Golf & Spa Resort

31.8. - 7.9.2022
Snídaně
✈ Vratislav

26 921 Kč
26 383 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Steigenberger Golf & Spa Resort s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 31. srpna do středy 7. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem za 273 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Steigenberger Golf & Spa Resort levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 26383,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Lázně, léto 2021/2022, pobytové zájezdy.

Nilo & Spa - Lázně

Nilo & Spa

7.9. - 14.9.2022
Snídaně
✈ Vratislav

17 488 Kč
14 515 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Nilo & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 7. září 2022 a návratem/příjezdem: středa 14. září 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 280 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 17 %, v ceně 14515,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Lázně, pobytové zájezdy.

Ilusion Marcus & Spa - Lázně

Ilusion Marcus & Spa

18.9. - 2.10.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
21 419 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Ilusion Marcus & Spa s počtem hvězdiček: 3, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od neděle 18. září do neděle 2. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 291 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Ilusion Marcus & Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 21419,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Lázně, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Insotel Cala Mandia Resort & Spa - Lázně

Insotel Cala Mandia Resort & Spa

2.10. - 9.10.2022
All Inclusive
✈ Katovice

 
16 890 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Insotel Cala Mandia Resort & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 2. říjen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 9. říjen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 305 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 16890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Lázně, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Insotel Cala Mandia Resort & Spa je 74 % podle referencí od 22 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 15 nalezených zájezdů

Reklama

Na této stránce naleznete: ️ Garance nejnižší ceny lázeňských pobytů v destinaci Mallorca 2021/2022. Lázeňské pobyty nejen pro seniory. Nabídka 1105 zájezdů Mallorca 2021/2022. Lázně Mallorca.

Největším městem tohoto ostrova je Palma de Mallorca a je také hlavním městem Baleár. V měsících dubnu a květnu můžete na Malorce obdivovat záplavu krásných květin a přilétávající hejna ptáků. Od června zde začíná ta pravá turistická sezona, lidé sem míří za zábavou i odpočinkem. Oblíbené jsou do této destinace také last minute zájezdy.

Baleárské ostrovy jsou turisty velice vyhledávány, zejména pro příjemné počasí. Panuje zde vyrovnané, středomořské klima. Zimy jsou zde mírné, avšak deštivé. Nejteplejší období nastává na Baleárách od května a trvá až do září.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku.

Pokud jste si nevybrali ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Proč si nevybrat pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Mallorca 2021 nebo Mallorca 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Mallorca? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Mallorca si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Mallorca. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Mallorca. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Mallorca, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Mallorca.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Mallorca za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Mallorca.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© lastminute-spanelsko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.