Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Costa del Maresme letecky Invia

Costa del Maresme letecky Invia

Aquahotel Montagut

20.4. - 30.4.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
33 419 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Costa del Maresme, v ubytovacím zařízení Aquahotel Montagut s počtem hvězdiček: 4, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 20. dubna do neděle 30. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Aquahotel Montagut, který je aktuálně na prodej online v ceně 33419,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: letecky Invia, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Aqua Hotel Onabrava - Costa del Maresme letecky Invia

Aqua Hotel Onabrava

6.5. - 20.5.2023
Plná penze
✈ Praha

 
33 353 Kč
32 019 Kč

Dovolená Španělsko 2023 v lokalitě Costa del Maresme, Aqua hotel Onabrava, v Aqua Hotel Onabrava, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 6. květen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 20. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 46 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 32019,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: letecky Invia, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Aqua Hotel Onabrava je 94 % podle referencí od 12 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Aquahotel Montagut - Costa del Maresme letecky Invia

Aquahotel Montagut

8.5. - 18.5.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
31 619 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Costa del Maresme, v ubytovacím zařízení Aquahotel Montagut s počtem hvězdiček: 4, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od pondělí 8. května do čtvrtka 18. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Aquahotel Montagut levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 31619,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: letecky Invia, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Papi - Costa del Maresme letecky Invia

Papi

12.5. - 22.5.2023
Polopenze
✈ Praha

 
20 426 Kč
19 609 Kč

Dovolená Španělsko 2023 v lokalitě Costa del Maresme, v Papi, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 12. květen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 22. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 52 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 19609,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: letecky Invia, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Papi je 86 % podle referencí od 144 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Bernat Ii - Costa del Maresme letecky Invia

Bernat Ii

17.5. - 24.5.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
23 490 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Costa del Maresme, v ubytovacím zařízení Bernat Ii s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 17. května do středy 24. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 57 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Bernat Ii, který je aktuálně na prodej online v ceně 23490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: letecky Invia, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Mercury - Costa del Maresme letecky Invia

Mercury

1.6. - 8.6.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
25 926 Kč
23 852 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Costa del Maresme, v Mercury, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. červen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 8. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 72 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 8 % je nyní aktuálně v ceně 23852,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: letecky Invia, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Mercury je 78 % podle referencí od 234 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Cartago Nova By Alegria - Costa del Maresme letecky Invia

Cartago Nova By Alegria

2.6. - 13.6.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
22 178 Kč
20 404 Kč

Cartago Nova By Alegria - informace

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Costa del Maresme, Cartago Nova by Alegria, v ubytovacím zařízení Cartago Nova By Alegria s počtem hvězdiček: 3, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od pátku 2. června do úterý 13. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 73 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Cartago Nova By Alegria levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 20404,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: letecky Invia, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 358 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 74 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Úvod

Hotel Cartago Nova má fantastickú polohu len 50 metrov od pláže a priamo na promenáde s obchodíkmi, reštauráciami a barmi s ponukou hudby všetkých žánrov. Izby sú vkusne zariadené v stredomorských tónoch. Polohu hotela ocenia mladšie ročníky vyhľadávajúce počas dovolenky nočnú zábavu a nakupovanie.

Poloha

priamo na rušnej promenáde, asi 50 metrov od pisočnatej pláže, na ktorú sa dostanete podchodom. V blízkosti hotela je množstvo obchodov, supermarketov, reštaurácií, barov a kaviarní, požičovňa bicyklov. Miestne trhy sa konajú raz do týždňa 10 min. od hotela.

Hotel

priestranná recepcia so sedením, hotelová reštaurácia, snack bar, bar, výťah, biliard, herňa, spoločenská miestnosť s TV, večerné animácie, jedáleň, bazén s oddelenou časťou pre malé deti, bar s terasou pri bazéne, ležadlá a slnečníky (zdarma), slnečná terasa, zmenáreň. Wi-Fi v spoločných priestoroch za poplatok, internetový kútik (za poplatok). Súčasťou hotelovej budovy je aj diskotéka Tropicana pre hotelových hostí.

Izby

účelne a vkusne zariadené klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú balkón, sociálne zariadenie (vaňa alebo sprchovací kút, WC) so sušičom na vlasy, SAT TV, trezor za poplatok. Izby s dvomi prístelkami sú na vyžiadanie, detská postieľka na vyžiadanie a za poplatok.

Stravovanie

polpenzia (raňajky, večere) s možnosťou výmeny večere za obed (nutné nahlásiť v recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.), formou pestrých a kvalitných bohatých bufetových stolov. Možnosť doobjednať plnú penziu alebo all inclusive za príplatok. ALL INCLUSIVE: plná penzia formou bufetu, počas jedla nápoje – víno, pivo a nealkoholické čapované nápoje, neobmedzená konzumácia alkoholických a nealkoholických nápojov v bare, rýchle občerstvenie - snacky, hamburgery, pizza, sendviče a zmrzlina v hotelovej reštaurácii.

Pláž

krásna široká piesočnatá pláž s hrubozrnným pieskom asi 50 metrov od hotela, plážový servis za poplatok, sprchy na pláži zdarma. Úschovňa osobných vecí a stanica na dobíjanie mobilných telefónov na pláži za poplatok.

Cena zahrňuje:

letecká doprava, letiskové poplatky a príručná batožina, 7x ubytovanie vo vybranom hoteli s vybraným stravovaním: Plná penzia - Full Board (FB), transfer letisko - hotel - letisko, poistenie insolventnosti

Cena nezahrňuje:

doporučený príplatok za cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky) a výlety, miestne taxy, registrovanú batožinu do podpalubia (možnosť príplatku), služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne)

Cartago Nova By Alegria - Costa del Maresme letecky Invia

Cartago Nova By Alegria

3.6. - 13.6.2023
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
20 232 Kč
15 579 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Costa del Maresme, Cartago Nova by Alegria, v Cartago Nova By Alegria, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 3. červen 2023 a návratem/příjezdem: úterý 13. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 74 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 23 % je nyní aktuálně v ceně 15579,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: letecky Invia, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Cartago Nova By Alegria je 74 % podle referencí od 358 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Hotel bez dětí.

Alegria Mar Mediterrania - Costa del Maresme letecky Invia

Alegria Mar Mediterrania

5.6. - 10.6.2023
Plná penze
✈ Praha

 
21 440 Kč
19 510 Kč

Alegria Mar Mediterrania - informace

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Costa del Maresme, Alegria Mar Mediterrania, v ubytovacím zařízení Alegria Mar Mediterrania s počtem hvězdiček: 4.5, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pondělí 5. června do soboty 10. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 76 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Alegria Mar Mediterrania levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 19510,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: letecky Invia, přímo u moře - přímo u pláže, léto 2023, pobytové zájezdy. Speciálně s delegátem. Na základě recenzí od 43 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby. Vybavenie izieb zahŕňa: kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, telefón, trezor, satelitnú TV, centrálnu klimatizáciu, mini bar.

Služby hotela

24-hod. recepcia, úschovňa batožiny, Wi-Fi, sauna, vírivka, ležadlá a slnečníky pri bazéne, terasa, bazén, trezor; za príplatok: požičanie auta, parkovanie.

Stravovanie

Možnosti stravovania: polpenzia, plná penzia, all inclusive (raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu). All inclusive koncept: snack podávaný medzi hlavnými jedlami, nápoje od 11:00 – 23:00 hod. (minerálna voda, čaj, káva, víno, pivo, miestne alkoholické nápoje).

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti.

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), odporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Tropic Park - Costa del Maresme letecky Invia

Tropic Park

5.6. - 19.6.2023
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
27 866 Kč
23 129 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Costa del Maresme, v Tropic Park, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 5. červen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 19. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 76 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 17 % je nyní aktuálně v ceně 23129,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: letecky Invia, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Tropic Park je 86 % podle referencí od 67 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 144 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Costa del Maresme letecky Invia. Rezervaci dovolené ve Španělsku výhodně online. Costa del Maresme letecky Invia s garancí nejnižší ceny. Costa del Maresme letecky Invia.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Španělsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Španělsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Costa del Maresme 2023, Costa del Maresme Invia, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.