Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Ibiza letecky Last Minute

Ibiza letecky Last Minute

Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach)

29.5. - 1.6.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
30 928 Kč
30 309 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach) s počtem hvězdiček: 5, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pondělí 29. května do čtvrtka 1. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem zítra. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach) levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 30309,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ibiza letecky last minute, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Gran Sol - Ibiza letecky Last Minute

Gran Sol

29.5. - 5.6.2023
Polopenze
✈ Vídeň, Norimberk

 
24 577 Kč
22 119 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Ibiza, v Gran Sol, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 29. květen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 5. červen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, Norimberk, s odletem zítra. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 10 % je nyní aktuálně v ceně 22119,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ibiza letecky last minute, pobytové zájezdy.

Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach) - Ibiza letecky Last Minute

Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach)

1.6. - 4.6.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
39 324 Kč
32 639 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach) s počtem hvězdiček: 5, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 1. června do neděle 4. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach) levně se slevou 17 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 32639,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ibiza letecky last minute, léto 2023, pobytové zájezdy.

Me Ibiza (Ex. Sol S'argamassa) - Ibiza letecky Last Minute

Me Ibiza (Ex. Sol S'argamassa)

4.6. - 11.6.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
 
81 089 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2023 v lokalitě Ibiza, v Me Ibiza (Ex. Sol S'argamassa), s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 4. červen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 11. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 7 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 81089,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ibiza letecky last minute, pobytové zájezdy.

Me Ibiza (Ex. Sol S'argamassa) - Ibiza letecky Last Minute

Me Ibiza (Ex. Sol S'argamassa)

8.6. - 15.6.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
74 961 Kč
59 219 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Me Ibiza (Ex. Sol S'argamassa) s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 8. června do čtvrtka 15. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 11 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Me Ibiza (Ex. Sol S'argamassa) levně se slevou 21 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 59219,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ibiza letecky last minute, léto 2023, pobytové zájezdy.

Bless Ibiza - Ibiza letecky Last Minute

Bless Ibiza

11.6. - 18.6.2023
Bez stravy
✈ Vídeň

 
60 085 Kč
55 879 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2023 v lokalitě Ibiza, v Bless Ibiza, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 11. červen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 18. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 14 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 7 % je nyní aktuálně v ceně 55879,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ibiza letecky last minute, pobytové zájezdy.

Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach) - Ibiza letecky Last Minute

Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach)

11.6. - 14.6.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
25 819 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach) s počtem hvězdiček: 5, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od neděle 11. června do středy 14. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 14 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach), který je aktuálně na prodej online v ceně 25819,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ibiza letecky last minute, léto 2023, pobytové zájezdy.

Bless Ibiza - Ibiza letecky Last Minute

Bless Ibiza

12.6. - 19.6.2023
Bez stravy
✈ Vídeň, Norimberk

 
60 842 Kč
54 149 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2023 v lokalitě Ibiza, v Bless Ibiza, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 12. červen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 19. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, Norimberk, s odletem za 15 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 11 % je nyní aktuálně v ceně 54149,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ibiza letecky last minute, pobytové zájezdy.

Argos (Talamanca) - Ibiza letecky Last Minute

Argos (Talamanca)

12.6. - 15.6.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
23 308 Kč
19 579 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Ibiza, v ubytovacím zařízení Argos (Talamanca) s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pondělí 12. června do čtvrtka 15. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 15 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Argos (Talamanca) levně se slevou 16 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 19579,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ibiza letecky last minute, léto 2023, pobytové zájezdy.

Anfora Ibiza - Ibiza letecky Last Minute

Anfora Ibiza

12.6. - 16.6.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
28 614 Kč
27 469 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2023 v lokalitě Ibiza, v Anfora Ibiza, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 12. červen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 16. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 15 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 27469,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ibiza letecky last minute, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 150 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Ibiza letecky Last Minute. Rezervaci dovolené ve Španělsku výhodně online. Ibiza letecky Last Minute s garancí nejnižší ceny. Ibiza letecky Last Minute.

Ibiza je třetím největším baleárským ostrovem a po Malorce turisty nejoblíbenějším. Ibiza poskytuje svým návštěvníkům bohaté noční vyžití, naleznete zde dokonce několik nejlepších klubů v Evropě. Oproti tomu klidná atmosféra tohoto ostrova na vás dýchne v měsících od října do května.

Baleárské ostrovy jsou turisty velice vyhledávány, zejména pro příjemné počasí. Panuje zde vyrovnané, středomořské klima. Zimy jsou zde mírné, avšak deštivé. Nejteplejší období nastává na Baleárách od května a trvá až do září.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Ibiza 2023 nebo Ibiza 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Ibiza 2023 nebo First Minute Ibiza 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Ibiza levně nebo luxusní dovolená Ibiza.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Ibiza si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Ibiza. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Ibiza. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Ibiza, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Ibiza.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Ibiza za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Ibiza.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.