Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Barcelona levně

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Barcelona levně

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa

6.7. - 8.7.2022
Snídaně
✈ Krakov

 
29 872 Kč
19 417 Kč

Axel Hotel Barcelona & Urban Spa - informace

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, Axel Hotel Barcelona & Urban Spa, v ubytovacím zařízení Axel Hotel Barcelona & Urban Spa , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od středy 6. července do pátku 8. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov s odletem za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Axel Hotel Barcelona & Urban Spa levně se slevou 35 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 19417,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, léto 2022, pobytové zájezdy.


Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


Sagrada Familia - Barcelona Levně

Sagrada Familia

9.7. - 11.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Katovice

 
23 309 Kč
17 249 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, v Sagrada Familia, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 9. červenec 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 11. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice, s odletem za 11 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 26 % je nyní aktuálně v ceně 17249,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Zenit Barcelona - Barcelona Levně

Zenit Barcelona

9.7. - 12.7.2022
Bez stravy
✈ Katovice

 
 
17 317 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Zenit Barcelona s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 9. července do úterý 12. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 11 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Zenit Barcelona levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 17317,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, léto 2022, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Room Mate Carla - Barcelona Levně

Room Mate Carla

9.7. - 11.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Katovice

 
23 311 Kč
18 649 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, Room Mate Carla, v Room Mate Carla, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 9. červenec 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 11. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice, s odletem za 11 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 20 % je nyní aktuálně v ceně 18649,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Hotel Exe Laietana Palace - Barcelona Levně

Hotel Exe Laietana Palace

9.7. - 11.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Katovice

 
24 620 Kč
17 480 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Hotel Exe Laietana Palace s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od soboty 9. července do pondělí 11. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice s odletem za 11 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Hotel Exe Laietana Palace levně se slevou 29 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 17480,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, léto 2022, pobytové zájezdy.

Catalonia Barcelona 505 - Barcelona Levně

Catalonia Barcelona 505

9.7. - 12.7.2022
Bez stravy
✈ Katovice

 
 
17 149 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, v Catalonia Barcelona 505, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 9. červenec 2022 a návratem/příjezdem: úterý 12. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 11 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 17149,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Paral-Lel - Barcelona Levně

Paral-Lel

10.7. - 12.7.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
20 154 Kč
19 348 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Paral-Lel s počtem hvězdiček: 2, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od neděle 10. července do úterý 12. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Paral-Lel levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 19348,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, léto 2022, pobytové zájezdy.

Sagrada Familia - Barcelona Levně

Sagrada Familia

10.7. - 12.7.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
24 446 Kč
19 312 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, v Sagrada Familia, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 10. červenec 2022 a návratem/příjezdem: úterý 12. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 12 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 21 % je nyní aktuálně v ceně 19312,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Pierre & Vacances Residence Barcelona Sants - Barcelona Levně

Pierre & Vacances Residence Barcelona Sants

10.7. - 12.7.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
26 721 Kč
19 506 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Pierre & Vacances Residence Barcelona Sants s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od neděle 10. července do úterý 12. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Pierre & Vacances Residence Barcelona Sants levně se slevou 27 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 19506,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, léto 2022, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Lednička, Fitness, Bar, Hotelová restaurace.

Garbi Millenni - Barcelona Levně

Garbi Millenni

10.7. - 12.7.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
26 632 Kč
19 175 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, Garbi Millenni, v Garbi Millenni, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 10. červenec 2022 a návratem/příjezdem: úterý 12. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 12 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 28 % je nyní aktuálně v ceně 19175,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Hesperia Barri Gotic - Barcelona Levně

Hesperia Barri Gotic

10.7. - 12.7.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
27 676 Kč
19 927 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Hesperia Barri Gotic s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od neděle 10. července do úterý 12. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Hesperia Barri Gotic levně se slevou 28 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 19927,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, léto 2022, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Fitness, Hotelová restaurace, Nonstop recepce.

Abba Sants - Barcelona Levně

Abba Sants

10.7. - 12.7.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
21 659 Kč
18 627 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, v Abba Sants, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 10. červenec 2022 a návratem/příjezdem: úterý 12. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 12 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 14 % je nyní aktuálně v ceně 18627,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Abba Sants je 86 % podle referencí od 9 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 97 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny. Akční nabídky dovolené 2022 a Last Minute zájezdů Barcelona. Last Minute Barcelona - Španělsko levně. Nabídka 165 zájezdů do španělské destinace Barcelona. Barcelona levně.

Barcelona je druhým největším městem Španělska a hlavním městem Katalánska. Překypuje rušným životem. Naleznete zde nejen velké množství zajímavých muzeí (např. muzea, jež jsou zasvěcená Picassovi či Joanu Miróovi), ale také se můžete kochat pohledem na jedinečnou secesní i gotickou architekturu.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Barcelona levně žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Barcelona 2022 nebo Barcelona 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Barcelona 2022 nebo First Minute Barcelona 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Barcelona levně nebo luxusní dovolená Barcelona.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Barcelona si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Barcelona. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Barcelona. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Barcelona, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Barcelona.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Barcelona za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Barcelona.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.