Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Last Minute Madrid

Ubytování
Klimatizace, Bar, Půjčovna kol.

Last Minute Madrid

Room007 Ventura Hostal

27.5. - 29.5.2022
Bez stravy
✈ Katovice

 
 
27 579 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, Room007 Ventura Hostal, v ubytovacím zařízení Room007 Ventura Hostal s počtem hvězdiček: 2, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 27. května do neděle 29. května 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Room007 Ventura Hostal, který je aktuálně na prodej online v ceně 27579,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Madrid, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Holiday Inn Madrid - Las Tablas - Last Minute Madrid

Holiday Inn Madrid - Las Tablas

27.5. - 1.6.2022
Bez stravy
✈ Krakov

 
 
18 806 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Madrid, v Holiday Inn Madrid - Las Tablas, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 27. květen 2022 a návratem/příjezdem: středa 1. červen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 18806,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Madrid, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Fitness, Hotelová restaurace, Nonstop recepce.

Me Madrid Reina Victoria - Last Minute Madrid

Me Madrid Reina Victoria

28.5. - 30.5.2022
Bez stravy
✈ Katovice

 
25 939 Kč
21 789 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, ME Madrid Reina Victoria, v ubytovacím zařízení Me Madrid Reina Victoria s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od soboty 28. května do pondělí 30. května 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem popozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Me Madrid Reina Victoria levně se slevou 16 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 21789,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Madrid, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Hospes Madrid - Last Minute Madrid

Hospes Madrid

28.5. - 30.5.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Katovice, Vratislav

 
32 888 Kč
24 008 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Madrid, Hospes Madrid, v Hospes Madrid, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 28. květen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 30. květen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice, Vratislav, s odletem popozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 27 % je nyní aktuálně v ceně 24008,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Madrid, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna.

Emperador Hotel Madrid - Last Minute Madrid

Emperador Hotel Madrid

29.5. - 31.5.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Vratislav

 
 
22 140 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, Emperador Hotel Madrid, v ubytovacím zařízení Emperador Hotel Madrid s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od neděle 29. května do úterý 31. května 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Emperador Hotel Madrid, který je aktuálně na prodej online v ceně 22140,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Madrid, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Liabeny - Last Minute Madrid

Liabeny

29.5. - 31.5.2022
Snídaně
✈ Krakov, Vratislav

 
23 624 Kč
21 498 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Madrid, v Liabeny, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 29. květen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 31. květen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, Vratislav, s odletem za 4 dny. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 9 % je nyní aktuálně v ceně 21498,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Madrid, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Tenis, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Villa Real - Last Minute Madrid

Villa Real

30.5. - 1.6.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Katovice, Vratislav

 
21 973 Kč
17 798 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, Villa Real, v ubytovacím zařízení Villa Real s počtem hvězdiček: 5, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 30. května do středy 1. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Villa Real levně se slevou 19 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 17798,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Madrid, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Urban - Last Minute Madrid

Urban

30.5. - 1.6.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Vratislav

 
24 423 Kč
19 783 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Madrid, Urban, v Urban, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 30. květen 2022 a návratem/příjezdem: středa 1. červen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, Vratislav, s odletem za 5 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 19 % je nyní aktuálně v ceně 19783,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Madrid, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Lednička, Kavárna, Nonstop recepce, Kuchyňský kout.

Bluesense Madrid Serrano - Last Minute Madrid

Bluesense Madrid Serrano

30.5. - 1.6.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Vratislav

 
14 256 Kč
13 971 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, BlueSense Madrid Serrano, v ubytovacím zařízení Bluesense Madrid Serrano s počtem hvězdiček: 2, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 30. května do středy 1. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Bluesense Madrid Serrano levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 13971,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Madrid, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Tenis, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Hotel Puerta América - Last Minute Madrid

Hotel Puerta América

30.5. - 1.6.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Vratislav

 
19 121 Kč
16 253 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Madrid, Hotel Puerta América, v Hotel Puerta América, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 30. květen 2022 a návratem/příjezdem: středa 1. červen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, Vratislav, s odletem za 5 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 15 % je nyní aktuálně v ceně 16253,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Madrid, pobytové zájezdy.

Espahotel Amador De Los Rios - Last Minute Madrid

Espahotel Amador De Los Rios

30.5. - 1.6.2022
Bez stravy
✈ Krakov, Vratislav

 
19 021 Kč
18 450 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, Espahotel Amador De Los Rios, v ubytovacím zařízení Espahotel Amador De Los Rios s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 30. května do středy 1. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Espahotel Amador De Los Rios levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 18450,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Madrid, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Fitness, Hotelová restaurace.

Eurostars Casa De La Lírica - Last Minute Madrid

Eurostars Casa De La Lírica

30.5. - 1.6.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
19 485 Kč
16 757 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Madrid, Eurostars Casa de la Lírica, v Eurostars Casa De La Lírica, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 30. květen 2022 a návratem/příjezdem: středa 1. červen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 5 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 14 % je nyní aktuálně v ceně 16757,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Madrid, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 151 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Last Minute Madrid.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Madrid ve Španělsku online. Last Minute a First Minute pobyty 2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Madrid.

Madrid je relativně nové město, proto zde nespatříte mnoho historických budov, ale za to zde můžete shlédnout mnoho uměleckých sbírek, které naleznete v celé řadě místních muzeí či galerií. V čtyřmilionovém Madridu vládne také bohatý noční život, navštívit můžete rozmanitou směsici barů, klubů i obchodů.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Madrid 2022 nebo Madrid 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Madrid 2022 nebo First Minute Madrid 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Madrid levně nebo luxusní dovolená Madrid.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Madrid si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Madrid. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Madrid. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Madrid, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Madrid.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Madrid za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Madrid.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.