Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Last Minute Menorca

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Last Minute Menorca

Bungalows Mar Blau

18.5. - 25.5.2023
Bez stravy
✈ Katovice

 
21 828 Kč
20 955 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Bungalows Mar Blau, v ubytovacím zařízení Bungalows Mar Blau s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 18. května do čtvrtka 25. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 58 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Bungalows Mar Blau levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 20955,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Menorca, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa - Last Minute Menorca

Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa

18.5. - 25.5.2023
Polopenze
✈ Katovice

 
 
32 036 Kč

Dovolená Španělsko 2023 v lokalitě Menorca, Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa, v Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 18. květen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 25. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 58 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 32036,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Menorca, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Grupotel Mar De Menorca - Last Minute Menorca

Grupotel Mar De Menorca

25.5. - 2.6.2023
All Inclusive
✈ Katovice

 
26 701 Kč
25 366 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Grupotel Mar de Menorca, v ubytovacím zařízení Grupotel Mar De Menorca s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 25. května do pátku 2. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 65 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Grupotel Mar De Menorca levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 25366,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Menorca, jaro 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 70 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna.

Sol Milanos Pingüinos - Last Minute Menorca

Sol Milanos Pingüinos

25.5. - 2.6.2023
Polopenze
✈ Katovice

 
 
19 447 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Menorca, Sol Milanos Pingüinos, v Sol Milanos Pingüinos, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 25. květen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 2. červen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 65 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 19447,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Menorca, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Sol Milanos Pingüinos je 88 % podle referencí od 54 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Beach Club - Last Minute Menorca

Beach Club

25.5. - 2.6.2023
Bez stravy
✈ Katovice

 
 
18 909 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, v ubytovacím zařízení Beach Club s počtem hvězdiček: 3, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 25. května do pátku 2. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 65 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Beach Club levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 18909,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Menorca, jaro 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 128 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětský bazén, Tenis, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Grupotel Tamariscos - Last Minute Menorca

Grupotel Tamariscos

31.5. - 7.6.2023
Snídaně
✈ Praha

 
29 160 Kč
27 119 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Menorca, Grupotel Tamariscos, v Grupotel Tamariscos, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 31. květen 2023 a návratem/příjezdem: středa 7. červen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 7 % je nyní aktuálně v ceně 27119,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Menorca, pobytové zájezdy, u moře.

Valentin Son Bou - Last Minute Menorca

Valentin Son Bou

31.5. - 7.6.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
41 715 Kč
30 869 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, v ubytovacím zařízení Valentin Son Bou s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 31. května do středy 7. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 71 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Valentin Son Bou levně se slevou 26 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 30869,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Menorca, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Valentin Son Bou - Last Minute Menorca

Valentin Son Bou

31.5. - 7.6.2023
Polopenze
✈ Praha

 
32 550 Kč
25 389 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Menorca, v Valentin Son Bou, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 31. květen 2023 a návratem/příjezdem: středa 7. červen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 22 % je nyní aktuálně v ceně 25389,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Menorca, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Insotel Punta Prima Resort & Spa - Last Minute Menorca

Insotel Punta Prima Resort & Spa

1.6. - 8.6.2023
All Inclusive
✈ Vratislav

 
25 026 Kč
23 274 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Punta Prima, v ubytovacím zařízení Insotel Punta Prima Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 1. června do čtvrtka 8. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem za 72 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Insotel Punta Prima Resort & Spa levně se slevou 7 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 23274,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Menorca, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 20 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Grupotel Turquesa Mar - Last Minute Menorca

Grupotel Turquesa Mar

1.6. - 9.6.2023
All Inclusive
✈ Katovice

 
 
28 574 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Menorca, Grupotel Turquesa Mar, v Grupotel Turquesa Mar, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. červen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 9. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 72 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 28574,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Menorca, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 150 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Last Minute Menorca.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Menorca ve Španělsku online. Last Minute a First Minute pobyty 2023. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Menorca.

Menorca je druhým největším ostrovem Baleár, je zhruba 50 km dlouhá a 20 km široká. Tento malý, skromný ostrov se sice nemůže chlubit přívalem turistů, jak je to u sousední Mallorcy, ale každopádně má svým návštěvníkům také co nabídnout. Tento kouzelný ostrov skýtá pohled na krásné pláže s malebnými zákoutími, na jeskyně a nedotčenou přírodu s harmonickou krajinou, kde na pastvinách můžete zahlédnout pasoucí se krávy či menorské koně.

Baleárské ostrovy jsou turisty velice vyhledávány, zejména pro příjemné počasí. Panuje zde vyrovnané, středomořské klima. Zimy jsou zde mírné, avšak deštivé. Nejteplejší období nastává na Baleárách od května a trvá až do září.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Španělsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Španělsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Menorca 2023, Menorca Invia, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.