Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Menorca nejlepší hotely Last Minute

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Menorca nejlepší hotely Last Minute

Globales Lord Nelson

1.6. - 9.6.2023
Polopenze
✈ Katovice

 
34 313 Kč
17 843 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Globales Lord Nelson, v ubytovacím zařízení Globales Lord Nelson s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 1. června do pátku 9. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Globales Lord Nelson levně se slevou 48 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 17843,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca nejlepší hotely last minute, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 26 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Minura Sur Menorca & Waterpark - Menorca nejlepší hotely Last Minute

Minura Sur Menorca & Waterpark

7.6. - 14.6.2023
Polopenze
✈ Praha

 
38 920 Kč
29 190 Kč

Dovolená Španělsko Last Minute 2023 v lokalitě Menorca, Sur Menorca, v Minura Sur Menorca & Waterpark, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 7. červen 2023 a návratem/příjezdem: středa 14. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 25 % je nyní aktuálně v ceně 29190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca nejlepší hotely last minute, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Minura Sur Menorca & Waterpark je 94 % podle referencí od 7 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Insotel Punta Prima Resort & Spa - Menorca nejlepší hotely Last Minute

Insotel Punta Prima Resort & Spa

15.6. - 22.6.2023
All Inclusive
✈ Vratislav

 
29 670 Kč
21 066 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Punta Prima, v ubytovacím zařízení Insotel Punta Prima Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 15. června do čtvrtka 22. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem za 18 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Insotel Punta Prima Resort & Spa levně se slevou 29 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 21066,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca nejlepší hotely last minute, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 20 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Globales Lord Nelson - Menorca nejlepší hotely Last Minute

Globales Lord Nelson

29.6. - 6.7.2023
Polopenze
✈ Vratislav

 
25 328 Kč
24 568 Kč

Dovolená Španělsko 2023 v lokalitě Menorca, Globales Lord Nelson, v Globales Lord Nelson, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 29. červen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 6. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 32 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 24568,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca nejlepší hotely last minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Globales Lord Nelson je 88 % podle referencí od 26 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Minura Sur Menorca & Waterpark - Menorca nejlepší hotely Last Minute

Minura Sur Menorca & Waterpark

12.7. - 22.7.2023
Polopenze
✈ Praha

 
60 253 Kč
45 190 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Sur Menorca, v ubytovacím zařízení Minura Sur Menorca & Waterpark s počtem hvězdiček: 4, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od středy 12. července do soboty 22. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní zájezd do hotelu Minura Sur Menorca & Waterpark levně se slevou 25 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 45190,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca nejlepší hotely last minute, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Insotel Punta Prima Resort & Spa - Menorca nejlepší hotely Last Minute

Insotel Punta Prima Resort & Spa

20.7. - 27.7.2023
All Inclusive
✈ Vratislav

 
30 053 Kč
28 550 Kč

Dovolená Španělsko 2023 v lokalitě Menorca, Punta Prima, v Insotel Punta Prima Resort & Spa, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 20. červenec 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 27. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 53 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 5 % je nyní aktuálně v ceně 28550,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca nejlepší hotely last minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Insotel Punta Prima Resort & Spa je 84 % podle referencí od 20 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Minura Sur Menorca & Waterpark - Menorca nejlepší hotely Last Minute

Minura Sur Menorca & Waterpark

10.9. - 17.9.2023
All Inclusive
✈ Bratislava

 
34 596 Kč
25 601 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Sur Menorca, v ubytovacím zařízení Minura Sur Menorca & Waterpark s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 10. září do neděle 17. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava s odletem za 105 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Minura Sur Menorca & Waterpark levně se slevou 26 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 25601,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca nejlepší hotely last minute, podzim 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Royal Son Bou - Menorca nejlepší hotely Last Minute

Royal Son Bou

14.9. - 22.9.2023
Polopenze
✈ Katovice

 
 
24 319 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Menorca, Royal Son Bou, v Royal Son Bou, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 14. září 2023 a návratem/příjezdem: pátek 22. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 109 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 24319,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca nejlepší hotely last minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Royal Son Bou je 94 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Minura Sur Menorca & Waterpark - Menorca nejlepší hotely Last Minute

Minura Sur Menorca & Waterpark

21.9. - 28.9.2023
Snídaně
✈ Vratislav

 
25 200 Kč
16 128 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Sur Menorca, v ubytovacím zařízení Minura Sur Menorca & Waterpark s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 21. září do čtvrtka 28. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem za 116 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Minura Sur Menorca & Waterpark levně se slevou 36 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 16128,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca nejlepší hotely last minute, podzim 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Insotel Punta Prima Resort & Spa - Menorca nejlepší hotely Last Minute

Insotel Punta Prima Resort & Spa

12.10. - 19.10.2023
All Inclusive
✈ Katovice

 
24 572 Kč
24 081 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Menorca, Punta Prima, v Insotel Punta Prima Resort & Spa, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 12. říjen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 19. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 137 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 2 % je nyní aktuálně v ceně 24081,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca nejlepší hotely last minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Insotel Punta Prima Resort & Spa je 84 % podle referencí od 20 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 10 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Menorca nejlepší hotely Last Minute. Rezervaci dovolené ve Španělsku výhodně online. Menorca nejlepší hotely Last Minute s garancí nejnižší ceny. Menorca nejlepší hotely Last Minute.

Menorca je druhým největším ostrovem Baleár, je zhruba 50 km dlouhá a 20 km široká. Tento malý, skromný ostrov se sice nemůže chlubit přívalem turistů, jak je to u sousední Mallorcy, ale každopádně má svým návštěvníkům také co nabídnout. Tento kouzelný ostrov skýtá pohled na krásné pláže s malebnými zákoutími, na jeskyně a nedotčenou přírodu s harmonickou krajinou, kde na pastvinách můžete zahlédnout pasoucí se krávy či menorské koně.

Baleárské ostrovy jsou turisty velice vyhledávány, zejména pro příjemné počasí. Panuje zde vyrovnané, středomořské klima. Zimy jsou zde mírné, avšak deštivé. Nejteplejší období nastává na Baleárách od května a trvá až do září.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Menorca 2023 nebo Menorca 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Menorca 2023 nebo First Minute Menorca 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Menorca levně nebo luxusní dovolená Menorca.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Menorca si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Menorca. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Menorca. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Menorca, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Menorca.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Menorca za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Menorca.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.