Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Pobytové zájezdy Barcelona 2022

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Lednička, Fitness, Hotelová restaurace.

Pobytové zájezdy Barcelona 2022

Suites Avenue

15.8. - 17.8.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
30 839 Kč
25 288 Kč

Suites Avenue - informace

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, Suites Avenue, v ubytovacím zařízení Suites Avenue s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 15. srpna do středy 17. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Suites Avenue levně se slevou 18 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 25288,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, léto 2022, pobytové zájezdy.


Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Sir Victor (Ex. Omm) - Barcelona Pobytové zájezdy

Sir Victor (Ex. Omm)

15.8. - 17.8.2022
Snídaně
✈ Katovice, Vratislav

 
25 931 Kč
24 116 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, Sir Victor (ex. Omm), v Sir Victor (Ex. Omm), s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 15. srpen 2022 a návratem/příjezdem: středa 17. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 7 % je nyní aktuálně v ceně 24116,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Pobytové zájezdy, pobytové zájezdy.

Medinaceli - Barcelona Pobytové zájezdy

Medinaceli

15.8. - 17.8.2022
Bez stravy
✈ Katovice, Vratislav

 
26 228 Kč
20 720 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Medinaceli s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 15. srpna do středy 17. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Medinaceli levně se slevou 21 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 20720,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, léto 2022, pobytové zájezdy.

Exe Mitre - Barcelona Pobytové zájezdy

Exe Mitre

15.8. - 17.8.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
23 220 Kč
19 969 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, v Exe Mitre, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 15. srpen 2022 a návratem/příjezdem: středa 17. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 14 % je nyní aktuálně v ceně 19969,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Pobytové zájezdy, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Hotel Miramar Barcelona - Barcelona Pobytové zájezdy

Hotel Miramar Barcelona

15.8. - 17.8.2022
Bez stravy
✈ Katovice, Vratislav

 
34 967 Kč
25 526 Kč

Hotel Miramar Barcelona - informace

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, Hotel Miramar Barcelona, v ubytovacím zařízení Hotel Miramar Barcelona s počtem hvězdiček: 5, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 15. srpna do středy 17. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Hotel Miramar Barcelona levně se slevou 27 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 25526,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, léto 2022, pobytové zájezdy.


Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


Tryp Apolo - Barcelona Pobytové zájezdy

Tryp Apolo

15.8. - 17.8.2022
Bez stravy
✈ Katovice, Vratislav

 
29 379 Kč
20 565 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, Tryp Apolo, v Tryp Apolo, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 15. srpen 2022 a návratem/příjezdem: středa 17. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 30 % je nyní aktuálně v ceně 20565,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Pobytové zájezdy, pobytové zájezdy.

Oriente - Barcelona Pobytové zájezdy

Oriente

15.8. - 17.8.2022
Bez stravy
✈ Katovice, Vratislav

 
26 822 Kč
20 653 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Oriente s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 15. srpna do středy 17. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Oriente levně se slevou 23 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 20653,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, léto 2022, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Silken Concordia - Barcelona Pobytové zájezdy

Silken Concordia

15.8. - 17.8.2022
Bez stravy
✈ Katovice, Vratislav

 
25 840 Kč
20 155 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, Silken Concordia, v Silken Concordia, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 15. srpen 2022 a návratem/příjezdem: středa 17. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 22 % je nyní aktuálně v ceně 20155,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Pobytové zájezdy, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Fitness, Hotelová restaurace, Nonstop recepce.

H10 Racó Del Pi - Barcelona Pobytové zájezdy

H10 Racó Del Pi

15.8. - 17.8.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
24 347 Kč
21 669 Kč

H10 Racó Del Pi - informace

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, H10 Racó Del Pi, v ubytovacím zařízení H10 Racó Del Pi s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 15. srpna do středy 17. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu H10 Racó Del Pi levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 21669,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, léto 2022, pobytové zájezdy.


Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


Gran Via - Barcelona Pobytové zájezdy

Gran Via

15.8. - 18.8.2022
Bez stravy
✈ Katovice, Vratislav

 
30 019 Kč
25 816 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, Gran Via, v Gran Via, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 15. srpen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 18. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 14 % je nyní aktuálně v ceně 25816,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Pobytové zájezdy, pobytové zájezdy.

Claris - Barcelona Pobytové zájezdy

Claris

15.8. - 17.8.2022
Bez stravy
✈ Katovice, Vratislav

 
27 283 Kč
22 918 Kč

Claris - informace

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, Claris, v ubytovacím zařízení Claris s počtem hvězdiček: 5, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 15. srpna do středy 17. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Claris levně se slevou 16 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 22918,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, léto 2022, pobytové zájezdy.


Opis hotelu został przetłumaczony z języka angielskiego przez Google Translate

POŁOŻENIE


Luksusowy designerski hotel położony jest w turystycznym i miejskim centrum, w pobliżu stacji Passeig de Gracia. W okolicy znajduje się wiele sklepów, przyjemnych restauracji i przytulnych barów. Przed hotelem znajdują się połączenia z siecią transportu publicznego. Do plaży jest około 2 km.

• Plaża ok. 2 km • Centrum miasta / centrum miasta ok. 50 m

Wyposażenie


• Recepcja, sejf hotelowy: za opłatą • Winda • Taras słoneczny • Basen: Zewnętrzny • Internet: WLAN / WiFi, w miejscach publicznych: za opłatą • Metody płatności: TUI Card / VISA, MasterCard, American Express, Diners • Zwierzęta: Psy: wymagane , Koty: prośba konieczna • Parking: parking (w miarę dostępności), niestrzeżony: za opłatą, garaż: za opłatą • Zaplecze konferencyjne: sale konferencyjne: 2 • piętra: 7, pokoje: 124 •


Kategoria lokalna


5 gwiazdek


Dodatkowe informacje


• W rezerwowanym hotelu opieka wyłącznie poprzez TUI Service Center 24/7: mailowo, telefonicznie, SMS i za pośrednictwem czatu w aplikacji TUI w serwisie myTUI. W aplikacji TUI znajdą Państwo mnóstwo przydatnych informacji dotyczących przebiegu podróży i miejsca wypoczynku. Za jej pośrednictwem można rezerwować również wycieczki fakultatywne. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo pomysłów na spędzanie czasu w okolicy, czy potrzebują Państwo naszej pomocy w rozwiązaniu problemu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Telefon: +48 222043596
SMS: + 48 799448800
Formularz kontaktowy: www.tuicontact.com
Czat: w aplikacji TUI

• WARUNKI WJAZDU I POBYTU W ZWIĄZKU Z COVID-19:
- nie są wymagane testy ani zaświadczenia o szczepieniu
Szczegółowe informacje: warunki-podrozyHiszpaniakontynentalna

• Bagaż rejestrowany jest wliczony w cenę. Wyjątkiem są połączenia obsługiwane przez linię PLL LOT

• Transfer z lotniska i na lotnisko odbywa się we własnym zakresie


Dla dzieci


• Opieka nad dziećmi: za opłatą


Położenie


Luksusowy designerski hotel położony jest w turystycznym i miejskim centrum, w pobliżu stacji Passeig de Gracia. W okolicy znajduje się wiele sklepów, przyjemnych restauracji i przytulnych barów. Przed hotelem znajdują się połączenia z siecią transportu publicznego. Do plaży jest około 2 km.

• Plaża ok. 2 km • Centrum miasta / centrum miasta ok. 50 m


Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Ainb Born Damas - Barcelona Pobytové zájezdy

Ainb Born Damas

15.8. - 17.8.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
23 649 Kč
21 757 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, AinB Born Damas, v Ainb Born Damas, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 15. srpen 2022 a návratem/příjezdem: středa 17. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 8 % je nyní aktuálně v ceně 21757,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Pobytové zájezdy, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 264 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pobytové zájezdy Barcelona - Španělsko s garancí nejnižší ceny. Pobyty v španělské destinaci Barcelona 2022 a Last Minute pobytové zájezdy Barcelona. Nabídka 303 zájezdů Barcelona. Pobytové zájezdy Barcelona 2022.

Barcelona je druhým největším městem Španělska a hlavním městem Katalánska. Překypuje rušným životem. Naleznete zde nejen velké množství zajímavých muzeí (např. muzea, jež jsou zasvěcená Picassovi či Joanu Miróovi), ale také se můžete kochat pohledem na jedinečnou secesní i gotickou architekturu.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Pobytové zájezdy Barcelona 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Barcelona 2022 nebo Barcelona 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Barcelona 2022 nebo First Minute Barcelona 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Barcelona levně nebo luxusní dovolená Barcelona.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Barcelona si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Barcelona. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Barcelona. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Barcelona, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Barcelona.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Barcelona za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Barcelona.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.