Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Menorca s polopenzí

Menorca s polopenzí

Occidental Menorca

5.10. - 12.10.2023
Polopenze
✈ Katovice

 
22 320 Kč
16 517 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, v ubytovacím zařízení Occidental Menorca s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. října do čtvrtka 12. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 7 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Occidental Menorca levně se slevou 26 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 16517,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca polopenze, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Menorca s polopenzí - Royal Son Bou

Royal Son Bou

24.5. - 1.6.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
 
26 136 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Royal Son Bou, v Royal Son Bou, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 24. květen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 1. červen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 239 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 26136,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca polopenze, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Royal Son Bou je 94 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Menorca s polopenzí - Tui Blue Victoria Menorca

Tui Blue Victoria Menorca

31.5. - 8.6.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
 
21 633 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, v ubytovacím zařízení Tui Blue Victoria Menorca s počtem hvězdiček: 3, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 31. května do soboty 8. června 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 246 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Tui Blue Victoria Menorca, který je aktuálně na prodej online v ceně 21633,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca polopenze, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Menorca s polopenzí - Globales Lord Nelson

Globales Lord Nelson

31.5. - 8.6.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
 
17 078 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Globales Lord Nelson, v Globales Lord Nelson, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 31. květen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 8. červen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 246 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 17078,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca polopenze, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Globales Lord Nelson je 88 % podle referencí od 28 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Fitness, Animační programy, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Menorca s polopenzí - Sunconnect Los Delfines

Sunconnect Los Delfines

31.5. - 8.6.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
 
15 524 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, SunConnect Los Delfines, v ubytovacím zařízení Sunconnect Los Delfines s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 31. května do soboty 8. června 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 246 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Sunconnect Los Delfines levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 15524,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca polopenze, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Menorca s polopenzí - Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa

Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa

7.6. - 15.6.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
39 752 Kč
36 572 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa, v Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 7. červen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 15. červen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 253 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 8 % je nyní aktuálně v ceně 36572,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca polopenze, pobytové zájezdy.

Menorca s polopenzí - Occidental Menorca

Occidental Menorca

7.6. - 15.6.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
 
19 536 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, v ubytovacím zařízení Occidental Menorca s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 7. června do soboty 15. června 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 253 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Occidental Menorca levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 19536,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca polopenze, léto 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Menorca s polopenzí - Globales Lord Nelson

Globales Lord Nelson

7.6. - 15.6.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
 
19 233 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Globales Lord Nelson, v Globales Lord Nelson, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 7. červen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 15. červen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 253 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 19233,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca polopenze, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Globales Lord Nelson je 88 % podle referencí od 28 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa

Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa

14.6. - 22.6.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
39 969 Kč
35 972 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa, v ubytovacím zařízení Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa s počtem hvězdiček: 5, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 14. června do soboty 22. června 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 260 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa levně se slevou 10 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 35972,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Menorca polopenze, léto 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Princesa Playa

Princesa Playa

14.6. - 22.6.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
 
21 977 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Princesa Playa, v Princesa Playa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 14. červen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 22. červen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 260 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 21977,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Menorca polopenze, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 32 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená v španělské destinaci Menorca 2023/2024 se snídaní a večeří v ceně zájezdu - polopenze. Zájezdy do Španělska bez nutnosti dokupování jídla. Garance nejnižší ceny. Nabídka 126 zájezdů do destinace Menorca. Menorca s polopenzí.

Menorca je druhým největším ostrovem Baleár, je zhruba 50 km dlouhá a 20 km široká. Tento malý, skromný ostrov se sice nemůže chlubit přívalem turistů, jak je to u sousední Mallorcy, ale každopádně má svým návštěvníkům také co nabídnout. Tento kouzelný ostrov skýtá pohled na krásné pláže s malebnými zákoutími, na jeskyně a nedotčenou přírodu s harmonickou krajinou, kde na pastvinách můžete zahlédnout pasoucí se krávy či menorské koně.

Baleárské ostrovy jsou turisty velice vyhledávány, zejména pro příjemné počasí. Panuje zde vyrovnané, středomořské klima. Zimy jsou zde mírné, avšak deštivé. Nejteplejší období nastává na Baleárách od května a trvá až do září.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Menorca s polopenzí žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Menorca 2023 nebo Menorca 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Menorca 2023 nebo First Minute Menorca 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Menorca levně nebo luxusní dovolená Menorca.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Menorca si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Menorca. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Menorca. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Menorca, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Menorca.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Menorca za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Menorca.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.