Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Super Last Minute Barcelona

Ubytování
TV, Lednička, Bar, Hotelová restaurace.

Super Last Minute Barcelona

Arago312 Apartments

28.6. - 30.6.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
44 674 Kč
39 760 Kč

Arago312 Apartments - informace

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, Arago312 Apartments, v ubytovacím zařízení Arago312 Apartments , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od úterý 28. června do čtvrtka 30. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem ještě dneska. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Arago312 Apartments levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 39760,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Super Last Minute, léto 2022, pobytové zájezdy.


Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


Casa Fuster - Barcelona Super Last Minute

Casa Fuster

28.6. - 30.6.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
39 938 Kč
31 551 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, v Casa Fuster, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 28. červen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 30. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem ještě dneska. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 21 % je nyní aktuálně v ceně 31551,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Catalonia Born - Barcelona Super Last Minute

Catalonia Born

28.6. - 30.6.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
 
28 846 Kč

Catalonia Born - informace

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, Catalonia Born, v ubytovacím zařízení Catalonia Born s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od úterý 28. června do čtvrtka 30. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem ještě dneska. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Catalonia Born, který je aktuálně na prodej online v ceně 28846,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Super Last Minute, léto 2022, pobytové zájezdy.


Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Catalonia Catedral - Barcelona Super Last Minute

Catalonia Catedral

28.6. - 30.6.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
 
30 583 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, v Catalonia Catedral, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 28. červen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 30. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem ještě dneska. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 30583,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, pobytové zájezdy.

Ubytování
Lednička, Bar, Hotelová restaurace.

Cosmo Apartments - Barcelona Super Last Minute

Cosmo Apartments

28.6. - 30.6.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
 
54 351 Kč

Cosmo Apartments - informace

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, Cosmo Apartments, v ubytovacím zařízení Cosmo Apartments s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od úterý 28. června do čtvrtka 30. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem ještě dneska. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Cosmo Apartments, který je aktuálně na prodej online v ceně 54351,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Super Last Minute, léto 2022, pobytové zájezdy.


Opis hotelu został przetłumaczony z języka angielskiego przez Google Translate

POŁOŻENIE


Ten hotel apartamentowy znajduje się w Barcelonie, najbliższe lotnisko to Barcelona (BCN).

Wyposażenie


• Ostatni remont kapitalny: 2016 • Recepcja, sejf hotelowy: za opłatą • Winda • Internet: WLAN/WiFi, w miejscach publicznych: za opłatą • Metody płatności: karta TUI / VISA, MasterCard, American Express, karta EC/Maestro • Parking: parking (w miarę dostępności), niestrzeżony: za opłatą, garaż: za opłatą • piętra: 10, pokoje: 30 •


Kategoria lokalna


4 gwiazdki


Dodatkowe informacje


• W rezerwowanym hotelu opieka wyłącznie poprzez TUI Service Center 24/7: mailowo, telefonicznie, SMS i za pośrednictwem czatu w aplikacji TUI w serwisie myTUI. W aplikacji TUI znajdą Państwo mnóstwo przydatnych informacji dotyczących przebiegu podróży i miejsca wypoczynku. Za jej pośrednictwem można rezerwować również wycieczki fakultatywne. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo pomysłów na spędzanie czasu w okolicy, czy potrzebują Państwo naszej pomocy w rozwiązaniu problemu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Telefon: +48 222043596
SMS: + 48 799448800
Formularz kontaktowy: www.tuicontact.com
Czat: w aplikacji TUI

• WARUNKI WJAZDU I POBYTU W ZWIĄZKU Z COVID-19:
- nie są wymagane testy ani zaświadczenia o szczepieniu
Szczegółowe informacje: warunki-podrozyHiszpaniakontynentalna

• Bagaż rejestrowany jest wliczony w cenę. Wyjątkiem są połączenia obsługiwane przez linię PLL LOT

• Transfer z lotniska i na lotnisko odbywa się we własnym zakresie


Położenie


Ten hotel apartamentowy znajduje się w Barcelonie, najbliższe lotnisko to Barcelona (BCN).


Condado - Barcelona Super Last Minute

Condado

28.6. - 30.6.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
 
26 380 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, v Condado, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 28. červen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 30. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem ještě dneska. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 26380,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, pobytové zájezdy.

Nh La Maquinista - Barcelona Super Last Minute

Nh La Maquinista

28.6. - 30.6.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
 
26 747 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Nh La Maquinista s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od úterý 28. června do čtvrtka 30. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem ještě dneska. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Nh La Maquinista, který je aktuálně na prodej online v ceně 26747,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Super Last Minute, léto 2022, pobytové zájezdy.

Reding - Barcelona Super Last Minute

Reding

28.6. - 30.6.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
 
26 926 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, v Reding, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 28. červen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 30. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vratislav, s odletem ještě dneska. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 26926,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Lednička, Nonstop recepce, Kuchyňský kout.

Ainb Picasso-Corders - Barcelona Super Last Minute

Ainb Picasso-Corders

28.6. - 30.6.2022
Bez stravy
✈ Vratislav

 
 
27 300 Kč

Ainb Picasso-Corders - informace

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, AinB Picasso-Corders, v ubytovacím zařízení Ainb Picasso-Corders , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od úterý 28. června do čtvrtka 30. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem ještě dneska. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Ainb Picasso-Corders, který je aktuálně na prodej online v ceně 27300,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Super Last Minute, léto 2022, pobytové zájezdy.


Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


Ubytování
Vnější bazén, Wifi zdarma.

Gran Hotel Catalonia - Barcelona Super Last Minute

Gran Hotel Catalonia

29.6. - 1.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov

 
 
28 262 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, Gran hotel Catalonia, v Gran Hotel Catalonia, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 29. červen 2022 a návratem/příjezdem: pátek 1. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, s odletem zítra. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 28262,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, pobytové zájezdy.

H10 Catalunya Plaza - Barcelona Super Last Minute

H10 Catalunya Plaza

29.6. - 1.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov

 
31 680 Kč
27 562 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení H10 Catalunya Plaza s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od středy 29. června do pátku 1. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov s odletem zítra. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu H10 Catalunya Plaza levně se slevou 13 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 27562,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Super Last Minute, léto 2022, pobytové zájezdy.

Eurostars Ramblas - Barcelona Super Last Minute

Eurostars Ramblas

29.6. - 1.7.2022
Bez stravy
✈ Krakov

 
31 214 Kč
27 468 Kč

Dovolená Španělsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Barcelona, Ramblas, v Eurostars Ramblas, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 29. červen 2022 a návratem/příjezdem: pátek 1. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, s odletem zítra. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 12 % je nyní aktuálně v ceně 27468,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 184 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Super Last Minute v španělské destinaci Barcelona s garancí nejnižší ceny. Dovolená Super Last Minute s největšími slevami. Výhodná nabídka 175 zájezdů do španělské destinace Barcelona. Super Last Minute Barcelona.

Barcelona je druhým největším městem Španělska a hlavním městem Katalánska. Překypuje rušným životem. Naleznete zde nejen velké množství zajímavých muzeí (např. muzea, jež jsou zasvěcená Picassovi či Joanu Miróovi), ale také se můžete kochat pohledem na jedinečnou secesní i gotickou architekturu.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Super Last Minute Barcelona žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Barcelona 2022 nebo Barcelona 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Barcelona 2022 nebo First Minute Barcelona 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Barcelona levně nebo luxusní dovolená Barcelona.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Barcelona si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Barcelona. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Barcelona. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Barcelona, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Barcelona.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Barcelona za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Barcelona.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.