Vyhledávání

Ubytování v soukromí Mallorca

Universal Aparthotel Elisa - Ubytování v soukromí

Universal Aparthotel Elisa

1.6. - 8.6.2022
Bez stravy
✈ Katovice

 
12 056 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Universal Aparthotel Elisa s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 1. června do středy 8. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 217 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Universal Aparthotel Elisa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12056,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ubytování v soukromí, léto 2021/2022, pobytové zájezdy.

Apartmány Playa Ferrera - Ubytování v soukromí

Apartmány Playa Ferrera

21.6. - 5.7.2022
Snídaně
✈ Bratislava

 
29 832 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, Apartmány Playa Ferrera, v Apartmány Playa Ferrera, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 21. červen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 5. červenec 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 237 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 29832,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Apartmány Playa Ferrera - Ubytování v soukromí

Apartmány Playa Ferrera

25.6. - 2.7.2022
Snídaně
✈ Bratislava

 
19 633 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, Apartmány Playa Ferrera, v ubytovacím zařízení Apartmány Playa Ferrera s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 25. června do soboty 2. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava s odletem za 241 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Apartmány Playa Ferrera, který je aktuálně na prodej online v ceně 19633,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ubytování v soukromí, léto 2021/2022, pobytové zájezdy.

Apartmány Playa Ferrera - Ubytování v soukromí

Apartmány Playa Ferrera

16.7. - 23.7.2022
Polopenze
✈ Bratislava

 
26 320 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, Apartmány Playa Ferrera, v Apartmány Playa Ferrera, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 16. červenec 2022 a návratem/příjezdem: sobota 23. červenec 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 262 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 26320,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Apartmány Playa Ferrera - Ubytování v soukromí

Apartmány Playa Ferrera

16.7. - 30.7.2022
Polopenze
✈ Bratislava

 
43 689 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, Apartmány Playa Ferrera, v ubytovacím zařízení Apartmány Playa Ferrera s počtem hvězdiček: 3, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 16. července do soboty 30. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava s odletem za 262 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Apartmány Playa Ferrera, který je aktuálně na prodej online v ceně 43689,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ubytování v soukromí, léto 2021/2022, pobytové zájezdy.

Apartmány Playa Ferrera - Ubytování v soukromí

Apartmány Playa Ferrera

26.7. - 9.8.2022
Snídaně
✈ Bratislava

 
38 696 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, Apartmány Playa Ferrera, v Apartmány Playa Ferrera, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 26. červenec 2022 a návratem/příjezdem: úterý 9. srpen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 272 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 38696,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Apartmány Playa Ferrera - Ubytování v soukromí

Apartmány Playa Ferrera

30.7. - 6.8.2022
Polopenze
✈ Bratislava

 
26 320 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, Apartmány Playa Ferrera, v ubytovacím zařízení Apartmány Playa Ferrera s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 30. července do soboty 6. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava s odletem za 276 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Apartmány Playa Ferrera, který je aktuálně na prodej online v ceně 26320,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ubytování v soukromí, léto 2021/2022, pobytové zájezdy.

Apartmány Playa Ferrera - Ubytování v soukromí

Apartmány Playa Ferrera

6.9. - 20.9.2022
Snídaně
✈ Bratislava

 
29 890 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, Apartmány Playa Ferrera, v Apartmány Playa Ferrera, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 6. září 2022 a návratem/příjezdem: úterý 20. září 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 314 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 29890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Alua Suites Las Rocas (Ex. Roc Las Rocas Aparthotel) - Ubytování v soukromí

Alua Suites Las Rocas (Ex. Roc Las Rocas Aparthotel)

18.9. - 25.9.2022
Snídaně
✈ Katovice

 
17 893 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Alua Suites Las Rocas (Ex. Roc Las Rocas Aparthotel) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 18. září do neděle 25. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 326 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Alua Suites Las Rocas (Ex. Roc Las Rocas Aparthotel), který je aktuálně na prodej online v ceně 17893,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ubytování v soukromí, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 13 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apartmány Playa Ferrera - Ubytování v soukromí

Apartmány Playa Ferrera

24.9. - 4.10.2022
Polopenze
✈ Bratislava

 
22 666 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, Apartmány Playa Ferrera, v Apartmány Playa Ferrera, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 24. září 2022 a návratem/příjezdem: úterý 4. říjen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 332 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně se slevou 1 %, v ceně 22666,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Apartmány Playa Ferrera - Ubytování v soukromí

Apartmány Playa Ferrera

1.10. - 15.10.2022
Polopenze
✈ Bratislava

 
24 189 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, Apartmány Playa Ferrera, v ubytovacím zařízení Apartmány Playa Ferrera s počtem hvězdiček: 3, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. října do soboty 15. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava s odletem za 339 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Apartmány Playa Ferrera, který je aktuálně na prodej online v ceně 24189,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ubytování v soukromí, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Alua Suites Las Rocas (Ex. Roc Las Rocas Aparthotel) - Ubytování v soukromí

Alua Suites Las Rocas (Ex. Roc Las Rocas Aparthotel)

5.10. - 12.10.2022
Snídaně
✈ Katovice

 
10 003 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Alua Suites Las Rocas (Ex. Roc Las Rocas Aparthotel), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 5. říjen 2022 a návratem/příjezdem: středa 12. říjen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 343 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10003,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ubytování v soukromí, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Alua Suites Las Rocas (Ex. Roc Las Rocas Aparthotel) je 78 % podle referencí od 13 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 14 nalezených zájezdů

Reklama

Na této stránce naleznete: ️ Garance nejnižší ceny ubytování v soukromí Mallorca - Španělsko 2021/2022. Nabídka 868 zájezdů do španělské destinace Mallorca a Last Minute zájezdy Španělsko. Ubytování v soukromí Mallorca.

Největším městem tohoto ostrova je Palma de Mallorca a je také hlavním městem Baleár. V měsících dubnu a květnu můžete na Malorce obdivovat záplavu krásných květin a přilétávající hejna ptáků. Od června zde začíná ta pravá turistická sezona, lidé sem míří za zábavou i odpočinkem. Oblíbené jsou do této destinace také last minute zájezdy.

Baleárské ostrovy jsou turisty velice vyhledávány, zejména pro příjemné počasí. Panuje zde vyrovnané, středomořské klima. Zimy jsou zde mírné, avšak deštivé. Nejteplejší období nastává na Baleárách od května a trvá až do září.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku.

Pokud jste si nevybrali ve Španělsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Proč si nevybrat pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Mallorca 2021 nebo Mallorca 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Mallorca? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Mallorca si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Mallorca. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Mallorca. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Mallorca, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Mallorca.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Mallorca za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Mallorca.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© lastminute-spanelsko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.