Vyhledávání

Španělsko březen 2022

Vstupenka Na Real Madrid - Real Sociedad - v březnu

Vstupenka Na Real Madrid - Real Sociedad

5.3. - 5.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, v ubytovacím zařízení Vstupenka Na Real Madrid - Real Sociedad , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 5. března do soboty 5. března 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 215 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Vstupenka Na Real Madrid - Real Sociedad levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, sportovní zájezdy, utkání.

Vstupenka Na Atletico Madrid - Cádiz - v březnu

Vstupenka Na Atletico Madrid - Cádiz

13.3. - 13.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 990 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Madrid, v Vstupenka Na Atletico Madrid - Cádiz, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 13. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 13. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 223 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, sportovní zájezdy, utkání.

Apartmány Bajondillo - v březnu

Apartmány Bajondillo

23.3. - 29.3.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
7 030 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Costa Del Sol, v ubytovacím zařízení Apartmány Bajondillo s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 23. března do úterý 29. března 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 233 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Apartmány Bajondillo levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7030,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Sol Timor Apartamentos - v březnu

Sol Timor Apartamentos

23.3. - 29.3.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
6 897 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Costa Del Sol, v Sol Timor Apartamentos, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 23. březen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 29. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 233 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6897,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Apartmány Bajondillo - v březnu

Apartmány Bajondillo

25.3. - 31.3.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
6 685 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Costa Del Sol, v ubytovacím zařízení Apartmány Bajondillo s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 25. března do čtvrtka 31. března 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 235 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Apartmány Bajondillo levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6685,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Sol Timor Apartamentos - v březnu

Sol Timor Apartamentos

25.3. - 31.3.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
6 552 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Costa Del Sol, v Sol Timor Apartamentos, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 25. březen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 31. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 235 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6552,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Apartmány Bajondillo - v březnu

Apartmány Bajondillo

27.3. - 2.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
6 711 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Costa Del Sol, v ubytovacím zařízení Apartmány Bajondillo s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 27. března do soboty 2. dubna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 237 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Apartmány Bajondillo levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6711,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Sol Timor Apartamentos - v březnu

Sol Timor Apartamentos

27.3. - 2.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
6 552 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Costa Del Sol, v Sol Timor Apartamentos, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 27. březen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 2. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 237 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6552,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Sol Timor Apartamentos - v březnu

Sol Timor Apartamentos

27.3. - 3.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
7 109 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Costa Del Sol, v ubytovacím zařízení Sol Timor Apartamentos s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 27. března do neděle 3. dubna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 237 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Sol Timor Apartamentos levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7109,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Apartmány Bajondillo - v březnu

Apartmány Bajondillo

28.3. - 3.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
6 738 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Costa Del Sol, v Apartmány Bajondillo, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 28. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 3. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 238 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6738,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Sol Timor Apartamentos - v březnu

Sol Timor Apartamentos

28.3. - 4.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
7 109 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Costa Del Sol, v ubytovacím zařízení Sol Timor Apartamentos s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 28. března do pondělí 4. dubna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 238 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Sol Timor Apartamentos levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7109,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Sol Timor Apartamentos - v březnu

Sol Timor Apartamentos

28.3. - 3.4.2022
Bez stravy
✈ Vídeň

 
6 552 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Costa Del Sol, v Sol Timor Apartamentos, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 28. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 3. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 238 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6552,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 22 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená ve Španělsku v březnu 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené ve Španělsku v březnu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Španělska. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Španělsko březen 2022.

Informace o dovolené ve Španělsku
Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak se dostat na dovolenou do Španělska je cesta letadlem. Někdy můžete natrefit i na letenky, které jsou levnější než jízdenky na autobus či vlak, navíc cesta letecky do Španělska zabere pouze zhruba dvě hodiny času z vaší dovolené.

Pokud se rozhodnete na dovolenou do Španělska vydat z ČR vlastním autem, počítejte na cestu zhruba s 20ti hodinami jízdy.

Obecně platí, čím více na jih Španělska pojedete, tím více klesají srážky a stoupají teploty. Andalusie je proto nejsušší oblastí ve Španělsku. Ideálními měsíci jsou pro dovolenou ve Španělsku měsíce květen, červen, červenec, srpen a září. Pokud chcete cestovat do vnitrozemí této země, zvolte raději jaro nebo podzim, jelikož v létě je v této oblasti příliš velké horko.

Španělsko a jeho symboly

Španělsko se nachází společně s Portugalskem na Pyrenejském poloostrově. Jeho hlavním a největším městem je Madrid. Mezi úřední jazyky patří nejen španělština (castellano), ale také v příslušných oblastech katalánština, galicijština a baskičtina. Ve Španělsku se podobně jako ve většině Evropy platí eury.

Symbolem Španělska jsou nejen vzrušující tóny flamenca (z Andalusie pocházející taneční písně), ale také slavné býčí zápasy (nejstarší býčí arénu založil roku 1785 Pedro Romero a naleznete ji ve starobylém městečku Ronda). Dále tuto zemi charakterizuje bohatá historie, národní tanec sardana, který se tančí především na tradičních festivalech, chutná kuchyně, přičemž národním jídlem je rýžový pokrm s mořskými plody, drůbežím a hovězím masem, tzv. paella a lahodné červené víno.

Ke Španělsku patří Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři, jsou to Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku.

Pokud jste si nevybrali v Španělsko březen 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Proč si nevybrat pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Španělsko 2021 nebo Španělsko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Španělsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Španělsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Španělsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Španělsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Španělsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Španělsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Španělsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Španělsko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.