Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Španělsko březen 2024

Španělsko březen 2024

Gran Meliá Palacio De Los Duques

1.3. - 4.3.2024
Bez stravy
✈ Katovice

 
28 006 Kč
27 166 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, Gran Meliá Palacio de los Duques, v ubytovacím zařízení Gran Meliá Palacio De Los Duques s počtem hvězdiček: 5, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. března do pondělí 4. března 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 278 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Gran Meliá Palacio De Los Duques levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 27166,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko v březnu, jaro 2024, pobytové zájezdy.

Catalonia Aragon - Španělsko v březnu

Catalonia Aragon

2.3. - 5.3.2024
Bez stravy
✈ Katovice

 
9 384 Kč
8 727 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Barcelona, Catalonia Aragon, v Catalonia Aragon, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. březen 2024 a návratem/příjezdem: úterý 5. březen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 279 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 7 % je nyní aktuálně v ceně 8727,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko v březnu, pobytové zájezdy.

Travelodge Torrelaguna - Španělsko v březnu

Travelodge Torrelaguna

2.3. - 5.3.2024
Bez stravy
✈ Katovice

 
12 901 Kč
9 934 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, v ubytovacím zařízení Travelodge Torrelaguna s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. března do úterý 5. března 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 279 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Travelodge Torrelaguna levně se slevou 23 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 9934,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko v březnu, jaro 2024, pobytové zájezdy.

Catalonia La Pedrera - Španělsko v březnu

Catalonia La Pedrera

2.3. - 5.3.2024
Bez stravy
✈ Katovice

 
10 062 Kč
9 458 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Barcelona, v Catalonia La Pedrera, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. březen 2024 a návratem/příjezdem: úterý 5. březen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 279 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 6 % je nyní aktuálně v ceně 9458,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko v březnu, pobytové zájezdy.

Del Mar - Španělsko v březnu

Del Mar

2.3. - 5.3.2024
Bez stravy
✈ Katovice

 
10 185 Kč
9 574 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Del Mar s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. března do úterý 5. března 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 279 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Del Mar levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 9574,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko v březnu, jaro 2024, pobytové zájezdy.

Rafaelhoteles Atocha - Španělsko v březnu

Rafaelhoteles Atocha

2.3. - 4.3.2024
Bez stravy
✈ Krakov, Vratislav

 
14 865 Kč
10 554 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Madrid, v Rafaelhoteles Atocha, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. březen 2024 a návratem/příjezdem: pondělí 4. březen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, Vratislav, s odletem za 279 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 29 % je nyní aktuálně v ceně 10554,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko v březnu, pobytové zájezdy.

Meliá Madrid Serrano - Španělsko v březnu

Meliá Madrid Serrano

9.3. - 11.3.2024
Snídaně
✈ Krakov, Vratislav

 
 
18 402 Kč

Meliá Madrid Serrano - informace

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, Meliá Madrid Serrano, v ubytovacím zařízení Meliá Madrid Serrano s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od soboty 9. března do pondělí 11. března 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 286 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Meliá Madrid Serrano levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 18402,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko v březnu, jaro 2024, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.


Opis hotelu został przetłumaczony z języka angielskiego przez Google Translate

POŁOŻENIE


Hotel położony jest w samym sercu dzielnicy Salamanca, w pobliżu głównych ulic handlowych i około 2 km od Muzeum Prado. Najbliższa stacja metra znajduje się około 100 m od hotelu.

• Pole golfowe ok. 2,9 km

Wyposażenie


• Zameldowanie od 15:00 • Wymeldowanie do 12:00 • Otwarcie hotelu: 1976 • Ostatni remont generalny: 2002 • Recepcja: Języki: niemiecki, angielski, hiszpański, włoski, francuski, sejf hotelowy: bezpłatny bezpłatnie • Winda • Taras słoneczny • Basen: Odkryty • Whirlpool: w strefie wellness • Internet: WLAN/WiFi, w miejscach publicznych: za opłatą • Formy płatności: Karta TUI / VISA, MasterCard, American Express, Diners, Karta EC /Maestro • Parking: Parking (w zależności od dostępności), niestrzeżony: za opłatą, garaż: za opłatą • Sale konferencyjne: Sale konferencyjne: 1 • Piętra: 7, sale: 356 •


Kategoria lokalna


4 gwiazdki


Dodatkowe informacje


• W rezerwowanym hotelu opieka wyłącznie poprzez TUI Service Center 24/7: mailowo, telefonicznie, SMS i za pośrednictwem czatu w aplikacji TUI w serwisie myTUI. W aplikacji TUI znajdą Państwo mnóstwo przydatnych informacji dotyczących przebiegu podróży i miejsca wypoczynku. Za jej pośrednictwem można rezerwować również wycieczki fakultatywne. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo pomysłów na spędzanie czasu w okolicy, czy potrzebują Państwo naszej pomocy w rozwiązaniu problemu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Telefon: +48 222043596
SMS: + 48 799448800
Formularz kontaktowy: www.tuicontact.com
Czat: w aplikacji TUI

• Na terenie Hiszpanii we wszystkich klimatyzowanych zamkniętych przestrzeniach publicznych najniższa dopuszczalna temperatura klimatyzacji to 27 stopni Celsjusza, a w przypadku ogrzewania maksymalna temperatura to 19 stopni Celsjusza. Ograniczenia nie dotyczą pokoi hotelowych. Rozporządzenie obowiązuje do 1.11.2023.

• W przypadku zakupu pakietu wraz z przelotem, bagaż rejestrowany jest wliczony w cenę (wyjątkiem są połączenia obsługiwane przez linię PLL LOT)

• Transfer z lotniska i na lotnisko odbywa się we własnym zakresie


Dla dzieci


• Opieka nad dziećmi: bezpłatnie


Położenie


Hotel położony jest w samym sercu dzielnicy Salamanca, w pobliżu głównych ulic handlowych i około 2 km od Muzeum Prado. Najbliższa stacja metra znajduje się około 100 m od hotelu.

• Pole golfowe ok. 2,9 km


Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Fitness, Hotelová restaurace, Nonstop recepce.

Vilamari - Španělsko v březnu

Vilamari

9.3. - 12.3.2024
Bez stravy
✈ Katovice

 
10 531 Kč
10 215 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Barcelona, v Vilamari, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 9. březen 2024 a návratem/příjezdem: úterý 12. březen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 286 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 10215,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko v březnu, pobytové zájezdy. Speciálně památky, průvodce, s restaurací.

Del Mar - Španělsko v březnu

Del Mar

9.3. - 12.3.2024
Bez stravy
✈ Katovice

 
10 185 Kč
9 574 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Barcelona, v ubytovacím zařízení Del Mar s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 9. března do úterý 12. března 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 286 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Del Mar levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 9574,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko v březnu, jaro 2024, pobytové zájezdy.

Catalonia Aragon - Španělsko v březnu

Catalonia Aragon

9.3. - 12.3.2024
Bez stravy
✈ Katovice

 
9 532 Kč
8 960 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Barcelona, Catalonia Aragon, v Catalonia Aragon, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 9. březen 2024 a návratem/příjezdem: úterý 12. březen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 286 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 6 % je nyní aktuálně v ceně 8960,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko v březnu, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 37 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená ve Španělsku v březnu 2024. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené ve Španělsku v březnu 2024 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy do Španělska. Španělsko březen 2024.

Informace o dovolené ve Španělsku
Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak se dostat na dovolenou do Španělska je cesta letadlem. Někdy můžete natrefit i na letenky, které jsou levnější než jízdenky na autobus či vlak, navíc cesta letecky do Španělska zabere pouze zhruba dvě hodiny času z vaší dovolené.

Pokud se rozhodnete na dovolenou do Španělska vydat z ČR vlastním autem, počítejte na cestu zhruba s 20ti hodinami jízdy.

Obecně platí, čím více na jih Španělska pojedete, tím více klesají srážky a stoupají teploty. Andalusie je proto nejsušší oblastí ve Španělsku. Ideálními měsíci jsou pro dovolenou ve Španělsku měsíce květen, červen, červenec, srpen a září. Pokud chcete cestovat do vnitrozemí této země, zvolte raději jaro nebo podzim, jelikož v létě je v této oblasti příliš velké horko.

Španělsko a jeho symboly

Španělsko se nachází společně s Portugalskem na Pyrenejském poloostrově. Jeho hlavním a největším městem je Madrid. Mezi úřední jazyky patří nejen španělština (castellano), ale také v příslušných oblastech katalánština, galicijština a baskičtina. Ve Španělsku se podobně jako ve většině Evropy platí eury.

Symbolem Španělska jsou nejen vzrušující tóny flamenca (z Andalusie pocházející taneční písně), ale také slavné býčí zápasy (nejstarší býčí arénu založil roku 1785 Pedro Romero a naleznete ji ve starobylém městečku Ronda). Dále tuto zemi charakterizuje bohatá historie, národní tanec sardana, který se tančí především na tradičních festivalech, chutná kuchyně, přičemž národním jídlem je rýžový pokrm s mořskými plody, drůbežím a hovězím masem, tzv. paella a lahodné červené víno.

Ke Španělsku patří Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři, jsou to Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera.

Španělsko a jeho symboly

Španělsko se nachází společně s Portugalskem na Pyrenejském poloostrově. Jeho hlavním a největším městem je Madrid. Mezi úřední jazyky patří nejen španělština (castellano), ale také v příslušných oblastech katalánština, galicijština a baskičtina. Ve Španělsku se podobně jako ve většině Evropy platí eury.

Symbolem Španělska jsou nejen vzrušující tóny flamenca (z Andalusie pocházející taneční písně), ale také slavné býčí zápasy (nejstarší býčí arénu založil roku 1785 Pedro Romero a naleznete ji ve starobylém městečku Ronda). Dále tuto zemi charakterizuje bohatá historie, národní tanec sardana, který se tančí především na tradičních festivalech, chutná kuchyně, přičemž národním jídlem je rýžový pokrm s mořskými plody, drůbežím a hovězím masem, tzv. paella a lahodné červené víno.

Ke Španělsku patří Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři, jsou to Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Španělsko březen 2024 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Španělsko 2023 nebo Španělsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Španělsko 2023 nebo First Minute Španělsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Španělsko levně nebo luxusní dovolená Španělsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Španělsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Španělsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Španělsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Španělsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Španělsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Španělsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Španělsko.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.