Vyhledávání

Španělsko červen 2022

Occidental Playa De Palma (Ex. Barcelo Pueblo Park) - v červnu

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 250 m, vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od letiště: 7 km.

Occidental Playa De Palma (Ex. Barcelo Pueblo Park)

8.6. - 22.6.2022
Light All inclusive
✈ Praha

 
40 209 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, Occidental Playa de Palma (ex. Barcelo Pueblo Park), v ubytovacím zařízení Occidental Playa De Palma (Ex. Barcelo Pueblo Park) s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdennní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od středy 8. června do středy 22. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 310 dní. Tento pobyt je se stravou formou light all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Occidental Playa De Palma (Ex. Barcelo Pueblo Park), který je aktuálně na prodej online v ceně 40209,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, cyklistické. Na základě recenzí od 44 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Globales Cala Vinas (Ex Sentido) - v červnu

Globales Cala Vinas (Ex Sentido)

8.6. - 22.6.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
36 879 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Globales Cala Vinas (Ex Sentido), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 8. červen 2022 a návratem/příjezdem: středa 22. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 310 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 36879,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Globales Cala Vinas (Ex Sentido) je 90 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ilusion Calma - v červnu

Ilusion Calma

8.6. - 22.6.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
30 889 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Ilusion Calma s počtem hvězdiček: 3, v délce 15 dní (dvoutýdennní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od středy 8. června do středy 22. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 310 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Ilusion Calma, který je aktuálně na prodej online v ceně 30889,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 194 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Globales Cala Vinas (Ex Sentido) - v červnu

Globales Cala Vinas (Ex Sentido)

12.6. - 26.6.2022
All Inclusive
✈ Praha, Brno

 
37 119 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Globales Cala Vinas (Ex Sentido), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 12. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 26. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Brno, s odletem za 314 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 37119,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Globales Cala Vinas (Ex Sentido) je 90 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Occidental Playa De Palma (Ex. Barcelo Pueblo Park) - v červnu

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 250 m, vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od letiště: 7 km.

Occidental Playa De Palma (Ex. Barcelo Pueblo Park)

15.6. - 29.6.2022
Light All inclusive
✈ Praha

 
40 209 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, Occidental Playa de Palma (ex. Barcelo Pueblo Park), v ubytovacím zařízení Occidental Playa De Palma (Ex. Barcelo Pueblo Park) s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdennní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od středy 15. června do středy 29. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 317 dní. Tento pobyt je se stravou formou light all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Occidental Playa De Palma (Ex. Barcelo Pueblo Park), který je aktuálně na prodej online v ceně 40209,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, cyklistické. Na základě recenzí od 44 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Caballero - v červnu

Caballero

15.6. - 29.6.2022
Polopenze
✈ Praha

 
31 999 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Caballero, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 15. červen 2022 a návratem/příjezdem: středa 29. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 317 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 31999,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Caballero je 94 % podle referencí od 45 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Occidental Cala Viñas - v červnu

Occidental Cala Viñas

15.6. - 22.6.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
22 949 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, v ubytovacím zařízení Occidental Cala Viñas s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 15. června do středy 22. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 317 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Occidental Cala Viñas, který je aktuálně na prodej online v ceně 22949,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 44 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ilusion Calma - v červnu

Ilusion Calma

15.6. - 29.6.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
29 789 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Ilusion Calma, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 15. červen 2022 a návratem/příjezdem: středa 29. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 317 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 29789,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Ilusion Calma je 82 % podle referencí od 194 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Barceló Ponent Playa - v červnu

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Potápěčské centrum, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 50 m, vzdálenost od centra města: 1000 m, vzdálenost od letiště: 57 km.

Barceló Ponent Playa

22.6. - 29.6.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
21 149 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Mallorca, Barceló Ponent Playa, v ubytovacím zařízení Barceló Ponent Playa s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 22. června do středy 29. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 324 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Barceló Ponent Playa, který je aktuálně na prodej online v ceně 21149,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 173 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Caballero - v červnu

Caballero

22.6. - 6.7.2022
Polopenze
✈ Praha

 
33 679 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Caballero, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 22. červen 2022 a návratem/příjezdem: středa 6. červenec 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 324 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 33679,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Caballero je 94 % podle referencí od 45 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Severní Španělsko + DEGUSTACE VÍN + KOUPÁNÍ V SAN SEBASTIÁNU - v červnu

Severní Španělsko + DEGUSTACE VÍN + KOUPÁNÍ V SAN SEBASTIÁNU

23.6. - 30.6.2022
Snídaně
✈ Praha

 
36 490 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid, v ubytovacím zařízení Severní Španělsko + DEGUSTACE VÍN + KOUPÁNÍ V SAN SEBASTIÁNU , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 23. června do čtvrtka 30. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 325 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Severní Španělsko + DEGUSTACE VÍN + KOUPÁNÍ V SAN SEBASTIÁNU, který je aktuálně na prodej online v ceně 36490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, poznávací zájezdy.

Globales Cala Vinas (Ex Sentido) - v červnu

Globales Cala Vinas (Ex Sentido)

26.6. - 10.7.2022
All Inclusive
✈ Praha, Brno

 
43 679 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2022 v lokalitě Mallorca, v Globales Cala Vinas (Ex Sentido), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 26. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 10. červenec 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Brno, s odletem za 328 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 43679,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Globales Cala Vinas (Ex Sentido) je 90 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 16 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená ve Španělsku v červnu 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené ve Španělsku v červnu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Španělska. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Španělsko červen 2022.

Informace o dovolené ve Španělsku
Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak se dostat na dovolenou do Španělska je cesta letadlem. Někdy můžete natrefit i na letenky, které jsou levnější než jízdenky na autobus či vlak, navíc cesta letecky do Španělska zabere pouze zhruba dvě hodiny času z vaší dovolené.

Pokud se rozhodnete na dovolenou do Španělska vydat z ČR vlastním autem, počítejte na cestu zhruba s 20ti hodinami jízdy.

Obecně platí, čím více na jih Španělska pojedete, tím více klesají srážky a stoupají teploty. Andalusie je proto nejsušší oblastí ve Španělsku. Ideálními měsíci jsou pro dovolenou ve Španělsku měsíce květen, červen, červenec, srpen a září. Pokud chcete cestovat do vnitrozemí této země, zvolte raději jaro nebo podzim, jelikož v létě je v této oblasti příliš velké horko.

Španělsko a jeho symboly

Španělsko se nachází společně s Portugalskem na Pyrenejském poloostrově. Jeho hlavním a největším městem je Madrid. Mezi úřední jazyky patří nejen španělština (castellano), ale také v příslušných oblastech katalánština, galicijština a baskičtina. Ve Španělsku se podobně jako ve většině Evropy platí eury.

Symbolem Španělska jsou nejen vzrušující tóny flamenca (z Andalusie pocházející taneční písně), ale také slavné býčí zápasy (nejstarší býčí arénu založil roku 1785 Pedro Romero a naleznete ji ve starobylém městečku Ronda). Dále tuto zemi charakterizuje bohatá historie, národní tanec sardana, který se tančí především na tradičních festivalech, chutná kuchyně, přičemž národním jídlem je rýžový pokrm s mořskými plody, drůbežím a hovězím masem, tzv. paella a lahodné červené víno.

Ke Španělsku patří Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři, jsou to Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku.

Pokud jste si nevybrali v Španělsko červen 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Proč si nevybrat pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Španělsko 2021 nebo Španělsko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Španělsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Španělsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Španělsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Španělsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Španělsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Španělsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Španělsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Španělsko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.