Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Dovolená Španělsko - srpen 2024

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Tenis, Potápěčské centrum, Fitness, Bar, Bowling, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Kuchyňský kout.

Dovolená Španělsko - srpen 2024

Aluasoul Menorca (San Luis)

2.8. - 10.8.2024
Snídaně
✈ Katovice

 
24 213 Kč
22 518 Kč

Aluasoul Menorca (San Luis) - informace

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, AluaSoul Menorca (San Luis), v ubytovacím zařízení Aluasoul Menorca (San Luis) s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 2. srpna do soboty 10. srpna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 309 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Aluasoul Menorca (San Luis) levně se slevou 7 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 22518,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko v srpnu, léto 2024, pobytové zájezdy.


Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


Dovolená Španělsko - srpen 2024 - La Quinta Menorca By Portblue Boutique (Ex. La Quinta)

La Quinta Menorca By Portblue Boutique (Ex. La Quinta)

2.8. - 10.8.2024
Snídaně
✈ Katovice

 
29 618 Kč
28 137 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, La Quinta Menorca by PortBlue Boutique (ex. La Quinta), v La Quinta Menorca By Portblue Boutique (Ex. La Quinta), s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 2. srpen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 10. srpen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 309 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 5 % je nyní aktuálně v ceně 28137,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko v srpnu, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, wellness pobyt.

Dovolená Španělsko - srpen 2024 - Occidental Menorca

Occidental Menorca

2.8. - 10.8.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
33 320 Kč
23 324 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, v ubytovacím zařízení Occidental Menorca s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 2. srpna do soboty 10. srpna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 309 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Occidental Menorca levně se slevou 30 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 23324,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko v srpnu, léto 2024, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Dovolená Španělsko - srpen 2024 - Marinda Garden

Marinda Garden

2.8. - 10.8.2024
All Inclusive
✈ Katovice

 
28 399 Kč
26 979 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Marinda Garden, v Marinda Garden, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 2. srpen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 10. srpen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 309 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 5 % je nyní aktuálně v ceně 26979,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko v srpnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Marinda Garden je 86 % podle referencí od 48 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Dovolená Španělsko - srpen 2024 - Bungalows Mar Blau

Bungalows Mar Blau

2.8. - 10.8.2024
Bez stravy
✈ Katovice

 
20 718 Kč
19 061 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Bungalows Mar Blau, v ubytovacím zařízení Bungalows Mar Blau s počtem hvězdiček: 3, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 2. srpna do soboty 10. srpna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 309 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Bungalows Mar Blau levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 19061,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko v srpnu, léto 2024, pobytové zájezdy.

Dovolená Španělsko - srpen 2024 - Occidental Torremolinos Playa (Ex. Smy Costa Del Sol)

Occidental Torremolinos Playa (Ex. Smy Costa Del Sol)

5.8. - 19.8.2024
Polopenze
✈ Praha

 
 
52 669 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Costa Del Sol, Occidental Torremolinos Playa (ex. Smy Costa del Sol), v Occidental Torremolinos Playa (Ex. Smy Costa Del Sol), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 5. srpen 2024 a návratem/příjezdem: pondělí 19. srpen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 312 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 52669,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko v srpnu, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Occidental Torremolinos Playa (Ex. Smy Costa Del Sol) je 86 % podle referencí od 26 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Fitness, Půjčovna kol.

Dovolená Španělsko - srpen 2024 - Melia Atlantico

Melia Atlantico

5.8. - 13.8.2024
Polopenze
✈ Katovice

 
28 820 Kč
28 244 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Andalusie, Melia Atlantico, v ubytovacím zařízení Melia Atlantico s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pondělí 5. srpna do úterý 13. srpna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 312 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Melia Atlantico levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 28244,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko v srpnu, léto 2024, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Dovolená Španělsko - srpen 2024 - Grupotel Turquesa Mar

Grupotel Turquesa Mar

9.8. - 17.8.2024
All Inclusive
✈ Katovice

 
31 017 Kč
29 776 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Grupotel Turquesa Mar, v Grupotel Turquesa Mar, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 9. srpen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 17. srpen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 316 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 29776,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko v srpnu, pobytové zájezdy.

Hi! Binimar Apartamentos

Hi! Binimar Apartamentos

9.8. - 17.8.2024
All Inclusive
✈ Katovice

 
24 726 Kč
24 231 Kč

Hi! Binimar Apartamentos - informace

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Hi! Binimar Apartamentos, v ubytovacím zařízení Hi! Binimar Apartamentos s počtem hvězdiček: 2, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 9. srpna do soboty 17. srpna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 316 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Hi! Binimar Apartamentos levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 24231,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Španělsko v srpnu, léto 2024, pobytové zájezdy.


Ten rodzinny kompleks apartamentów położony jest blisko miejskich atrakcji i w odległości ok. 300 m od piaszczystej plaży Cala Piques otoczonej skalistymi klifami. Wycieczka rowerowa po wyspie czy kąpiel słoneczna nad basenem? Fitness w wodzie czy delektowanie się smacznym drinkiem w barze? Kuchnia serwowana w hotelowej restauracji czy gotowanie na własną rękę? W Globales Binimar nie musicie wybierać – skorzystacie zarówno z aktywnego wypoczynku, jak i spokojnego relaksu, spróbujecie regionalnych przysmaków przyrządzanych przez szefa kuchni lub sami przygotujecie obiad z wykorzystaniem lokalnych produktów. Co istotne, Wasze dzieci nie zaznają tu nudy. Spędzą czas w basenie z małymi zjeżdżalniami lub skorzystają z zajęć prowadzonych przez profesjonalnych animatorów.

POŁOŻENIE


• ok. 5 km od centrum Ciutadelli

• ok. 300 m od plaży

• czas dojazdu z lotniska ok. 60 min

Wyposażenie


• recepcja
• kantor: w recepcji
• sejf: w recepcji, za opłatą
• ogród
• taras
• Wi-Fi: w całym hotelu, w cenie
• minimarket
• pralnia: za opłatą


Karty


Visa, MasterCard


Kategoria lokalna


3 gwiazdki


Liczba pokojów


405


Dodatkowe informacje


• hotel nie akceptuje zwierząt

Podatek turystyczny: od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu Balearów, zmianie ulega stawka podatku na rzecz turystyki zrównoważonej. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania, bezpośrednio w hotelu. Szczegółowe informacje oraz wykaz hoteli wraz z wysokością podatku są dostępne – tutaj.

• W rezerwowanym hotelu opieka wyłącznie poprzez TUI Service Center 24/7: mailowo, telefonicznie, SMS i za pośrednictwem czatu w aplikacji TUI w serwisie myTUI. W aplikacji TUI znajdą Państwo mnóstwo przydatnych informacji dotyczących przebiegu podróży i miejsca wypoczynku. Za jej pośrednictwem można rezerwować również wycieczki fakultatywne. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo pomysłów na spędzanie czasu w okolicy, czy potrzebują Państwo naszej pomocy w rozwiązaniu problemu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Telefon: +48 222043596
SMS: + 48 799448800
Formularz kontaktowy: www.tuicontact.com
Czat: w aplikacji TUI

• Na terenie Hiszpanii we wszystkich klimatyzowanych zamkniętych przestrzeniach publicznych najniższa dopuszczalna temperatura klimatyzacji to 27 stopni Celsjusza, a w przypadku ogrzewania maksymalna temperatura to 19 stopni Celsjusza. Ograniczenia nie dotyczą pokoi hotelowych. Rozporządzenie obowiązuje do 1.11.2023.


Dodatkowe informacje


• wymagane noszenie opasek all inclusive


Dla dzieci


• basen: zewnętrzny, ze słodką wodą, ze zjeżdżalniami, lekko opadający, leżaki: w cenie, parasole: w cenie
• wysokie krzesełka dla dzieci
• bufet dla dzieci
• animacje dla dzieci
• plac zabaw
• animacje dla nastolatków


Sport i Wellness


W cenie

• aerobik
• aqua fitness
• łucznictwo: wymagana kaucja
• minipiłka nożna: wymagana kaucja
• tenis stołowy: wymagana kaucja

Płatne

• rowery: w ofercie firm zewnętrznych


Rozrywka


• międzynarodowe animacje dla dorosłych

• przedstawienia

• muzyka na żywo


Położenie


• ok. 5 km od centrum Ciutadelli

• ok. 300 m od plaży

• czas dojazdu z lotniska ok. 60 min


Plaża


• ok. 300 m od plaży Cales Piques

• publiczna

• piaszczysta

• parasole

• parasole za opłatą


Szczególne warunki funkcjonowania hotelu podczas pandemii COVID-19


• Śniadanie: w formie bufetu

• Istnieje możliwość płacenia gotówką w hotelu: tak

• Zakwaterowanie i wykwaterowanie: odbywa się w tradycyjny sposób

• Obiad: w formie bufetu

• Dostępność dozowników z płynem dezynfekującym: wyłącznie w miejscach ogólnodostępnych

• Odległość do najbliższego lekarza (w metrach): 300

• Odległość do najbliższego szpitala (w metrach): 3000

• Odległość do najbliższej apteki (w metrach): 500

• Program animacyjny/wycieczki: są dostępne bez ograniczeń

• Aquapark: jest otwarty w ograniczonym zakresie

• Bary: są otwarte bez ograniczeń

• Plac zabaw dla dzieci: jest otwarty w ograniczonym zakresie

• Miniklub dla dzieci: jest tymczasowo niedostępny

• Baseny zewnętrzne: są otwarte bez ograniczeń

• Restauracje: są otwarte bez ograniczeń

• Boiska sportowe: są dostępne bez ograniczeń

• Wyznaczone są stałe godziny posiłków dla gości: nie

• Wymagana jest rezerwacja przed pobytem w restauracji: nie

• Kolacja: w formie bufetu

• Lekarz w hotelu: jest dostępny

• Zakrywanie ust i nosa przez personel hotelowy: nie jest wymagane

• Zakrywanie ust i nosa przez gości: nie jest wymagane

• Hotel zapewnia gościom maski ochronne: tak

• Godziny otwarcia restauracji są tymczasowo wydłużone: tak

• Wymagane jest noszenie rękawiczek jednorazowych w bufecie samoobsługowym: nie


Basen


• baseny: 3
• basen: zewnętrzny, ze słodką wodą, leżaki: w cenie, parasole: w cenie
• basen dla dzieci: zewnętrzny, ze słodką wodą, ze zjeżdżalniami, lekko opadający, leżaki: w cenie, parasole: w cenie
aquapark „AQUA CENTER: czerwiec-wrzesień, w ofercie firm zewnętrznych, za opłatą, ok. 20 €, zewnętrzny, ze słodką wodą, lekko opadający, liczba zjeżdżalni: 8, leżaki, parasole

Mocne strony hotelu


• wodna część Aquaplay ze zjeżdżalniami

• hotel częściowo odnowiony na przełomie 2016/17 r.

• przestronne apartamenty z oddzielną sypialnią


Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bowling, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Tramontana Park

Tramontana Park

9.8. - 17.8.2024
Bez stravy
✈ Katovice

 
21 226 Kč
19 952 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2024 v lokalitě Menorca, Tramontana Park, v Tramontana Park, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 9. srpen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 17. srpen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 316 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 6 % je nyní aktuálně v ceně 19952,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Španělsko v srpnu, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací. Průměrné hodnocení Tramontana Park je 82 % podle referencí od 14 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 50 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Španělsko srpen 2024. Garance nejnižší ceny dovolené ve Španělsku v srpnu 2024. Rezervaci dovolené ve Španělsku v srpnu 2024 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy do Španělska. Dovolená Španělsko - srpen 2024.

Informace o dovolené ve Španělsku
Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak se dostat na dovolenou do Španělska je cesta letadlem. Někdy můžete natrefit i na letenky, které jsou levnější než jízdenky na autobus či vlak, navíc cesta letecky do Španělska zabere pouze zhruba dvě hodiny času z vaší dovolené.

Pokud se rozhodnete na dovolenou do Španělska vydat z ČR vlastním autem, počítejte na cestu zhruba s 20ti hodinami jízdy.

Obecně platí, čím více na jih Španělska pojedete, tím více klesají srážky a stoupají teploty. Andalusie je proto nejsušší oblastí ve Španělsku. Ideálními měsíci jsou pro dovolenou ve Španělsku měsíce květen, červen, červenec, srpen a září. Pokud chcete cestovat do vnitrozemí této země, zvolte raději jaro nebo podzim, jelikož v létě je v této oblasti příliš velké horko.

Španělsko a jeho symboly

Španělsko se nachází společně s Portugalskem na Pyrenejském poloostrově. Jeho hlavním a největším městem je Madrid. Mezi úřední jazyky patří nejen španělština (castellano), ale také v příslušných oblastech katalánština, galicijština a baskičtina. Ve Španělsku se podobně jako ve většině Evropy platí eury.

Symbolem Španělska jsou nejen vzrušující tóny flamenca (z Andalusie pocházející taneční písně), ale také slavné býčí zápasy (nejstarší býčí arénu založil roku 1785 Pedro Romero a naleznete ji ve starobylém městečku Ronda). Dále tuto zemi charakterizuje bohatá historie, národní tanec sardana, který se tančí především na tradičních festivalech, chutná kuchyně, přičemž národním jídlem je rýžový pokrm s mořskými plody, drůbežím a hovězím masem, tzv. paella a lahodné červené víno.

Ke Španělsku patří Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři, jsou to Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera.

Španělsko a jeho symboly

Španělsko se nachází společně s Portugalskem na Pyrenejském poloostrově. Jeho hlavním a největším městem je Madrid. Mezi úřední jazyky patří nejen španělština (castellano), ale také v příslušných oblastech katalánština, galicijština a baskičtina. Ve Španělsku se podobně jako ve většině Evropy platí eury.

Symbolem Španělska jsou nejen vzrušující tóny flamenca (z Andalusie pocházející taneční písně), ale také slavné býčí zápasy (nejstarší býčí arénu založil roku 1785 Pedro Romero a naleznete ji ve starobylém městečku Ronda). Dále tuto zemi charakterizuje bohatá historie, národní tanec sardana, který se tančí především na tradičních festivalech, chutná kuchyně, přičemž národním jídlem je rýžový pokrm s mořskými plody, drůbežím a hovězím masem, tzv. paella a lahodné červené víno.

Ke Španělsku patří Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři, jsou to Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Španělsko - srpen 2024 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Španělsko 2023 nebo Španělsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Španělsko 2023 nebo First Minute Španělsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Španělsko levně nebo luxusní dovolená Španělsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Španělsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Španělsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Španělsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Španělsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Španělsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Španělsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Španělsko.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.