Vyhledávání dovolené ve Španělsku

Menorca v září 2023 - Dovolená a Last Minute Španělsko

Menorca v září 2023 - Dovolená a Last Minute Španělsko

Santo Tomás

7.9. - 14.9.2023
Polopenze
✈ Katovice, Vratislav

 
 
26 874 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, v ubytovacím zařízení Santo Tomás s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 7. září do čtvrtka 14. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 340 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Santo Tomás, který je aktuálně na prodej online v ceně 26874,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa - Menorca v září

Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa

7.9. - 14.9.2023
Polopenze
✈ Katovice, Vratislav

 
 
30 598 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Menorca, Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa, v Insotel Punta Prima Prestige Suites & Spa, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 7. září 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 14. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 340 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 30598,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy.

Santo Tomás - Menorca v září

Santo Tomás

7.9. - 14.9.2023
Snídaně
✈ Katovice, Vratislav

 
 
20 369 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, v ubytovacím zařízení Santo Tomás s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 7. září do čtvrtka 14. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 340 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Santo Tomás levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 20369,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Golf, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Artiem Carlos - Menorca v září

Artiem Carlos

7.9. - 14.9.2023
Snídaně
✈ Katovice, Vratislav

 
 
23 819 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Menorca, Artiem Carlos, v Artiem Carlos, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 7. září 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 14. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 340 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 23819,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy.

Ubytování
Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Cales De Ponent - Menorca v září

Cales De Ponent

14.9. - 21.9.2023
Snídaně
✈ Katovice, Vratislav

 
 
13 357 Kč

Cales De Ponent - informace

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Cales de Ponent, v ubytovacím zařízení Cales De Ponent s počtem hvězdiček: 2.5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 14. září do čtvrtka 21. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 347 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Cales De Ponent levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13357,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2023, pobytové zájezdy.


Poloha

pouhých 100 metrů od pěkné pláže Cala Santadria ve vilkové zástavbě. V okolí naleznete několik restaurací a obchůdků. Do centra Cituadelly je to cca 45 minut chůzí. Zastávka autobusu 450 metrů od hotelu.

Vybavení hotelu

apatmánový komplex 73 apartmánů, které jsou situovány v v přízemí nebo patře nabízí recepce, terasu na slunění s lehátky a slunečníky, bazén s dětskou částí, bar u bazénu, bufetovou restauraci, kde jsou podávány vynikající snídaně, menší minimarket.

Vybavení pokoje

Apartmány s jednou (max 2 osoby) nebo dvěma ložnicemi (max 5 osob), koupelna s WC, obytná část s TV a zařízenou kuchyňkou, klimatizace, WiFi, terasa nebo balkon.

Stravování

vlastní stravování, možnost dokoupení snídaní.

Příplatky

komplexní pojištění.

Poznámka

pobyty vlastní dopravou na vyžádání. Ceny na mimokatalogové pobyty si vyžádejte v CK.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Cala Galdana Hotel & Villas D Aljandar (Cala Galdana) - Menorca v září

Cala Galdana Hotel & Villas D Aljandar (Cala Galdana)

14.9. - 21.9.2023
Polopenze
✈ Katovice, Vratislav

 
 
15 950 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Menorca, Cala Galdana Hotel & Villas d Aljandar (Cala Galdana), v Cala Galdana Hotel & Villas D Aljandar (Cala Galdana), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 14. září 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 21. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 347 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 15950,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Prinsotel La Caleta - Menorca v září

Prinsotel La Caleta

14.9. - 21.9.2023
Bez stravy
✈ Katovice, Vratislav

 
 
14 793 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Prinsotel La Caleta, v ubytovacím zařízení Prinsotel La Caleta s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 14. září do čtvrtka 21. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 347 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Prinsotel La Caleta levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14793,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Globales Almirante Farragut - Menorca v září

Globales Almirante Farragut

14.9. - 21.9.2023
All Inclusive
✈ Katovice, Vratislav

 
 
15 177 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Menorca, Globales Almirante Farragut, v Globales Almirante Farragut, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 14. září 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 21. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 347 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 15177,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Globales Almirante Farragut je 90 % podle referencí od 50 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Fitness, Animační programy, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Sunconnect Los Delfines - Menorca v září

Sunconnect Los Delfines

14.9. - 21.9.2023
Polopenze
✈ Katovice, Vratislav

 
 
13 606 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, SunConnect Los Delfines, v ubytovacím zařízení Sunconnect Los Delfines s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 14. září do čtvrtka 21. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 347 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Sunconnect Los Delfines levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13606,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Grupotel Turquesa Mar - Menorca v září

Grupotel Turquesa Mar

14.9. - 21.9.2023
All Inclusive
✈ Katovice, Vratislav

 
23 689 Kč
22 978 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Menorca, Grupotel Turquesa Mar, v Grupotel Turquesa Mar, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 14. září 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 21. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 347 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 22978,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Marinda Garden - Menorca v září

Marinda Garden

14.9. - 21.9.2023
All Inclusive
✈ Katovice, Vratislav

 
18 715 Kč
18 341 Kč

Rekreace na dovolené ve Španělsku v letovisku Menorca, Marinda Garden, v ubytovacím zařízení Marinda Garden s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 14. září do čtvrtka 21. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 347 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Marinda Garden levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 18341,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Španělsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 48 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Golf, Animační programy, Bar, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Xaloc Playa - Menorca v září

Xaloc Playa

14.9. - 21.9.2023
Polopenze
✈ Katovice, Vratislav

 
 
13 880 Kč

Dovolená Španělsko First Minute 2023 v lokalitě Menorca, Xaloc Playa, v Xaloc Playa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 14. září 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 21. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 347 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 13880,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Španělska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Xaloc Playa je 90 % podle referencí od 21 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 30 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená Menorca v září 2023. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Menorca v září 2023 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Španělska. Ubytování Menorca se stravou. All Inclusive pobyty levně. Menorca v září 2023 - Dovolená a Last Minute Španělsko.

Menorca je druhým největším ostrovem Baleár, je zhruba 50 km dlouhá a 20 km široká. Tento malý, skromný ostrov se sice nemůže chlubit přívalem turistů, jak je to u sousední Mallorcy, ale každopádně má svým návštěvníkům také co nabídnout. Tento kouzelný ostrov skýtá pohled na krásné pláže s malebnými zákoutími, na jeskyně a nedotčenou přírodu s harmonickou krajinou, kde na pastvinách můžete zahlédnout pasoucí se krávy či menorské koně.

Baleárské ostrovy jsou turisty velice vyhledávány, zejména pro příjemné počasí. Panuje zde vyrovnané, středomořské klima. Zimy jsou zde mírné, avšak deštivé. Nejteplejší období nastává na Baleárách od května a trvá až do září.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Španělsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Španělsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Menorca v září 2023 - Dovolená a Last Minute Španělsko žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Španělsku? Vybírejte pobyt ve Španělsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Menorca 2022 nebo Menorca 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Menorca 2022 nebo First Minute Menorca 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Menorca levně nebo luxusní dovolená Menorca.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Španělsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Menorca si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Španělsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Španělsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Španělsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Menorca. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Menorca. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Menorca, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Španělsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Španělska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Španělsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Menorca.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Španělsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Španělsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Menorca za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Španělsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Menorca.

Zajímá vás jak draho je ve Španělsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Španělsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Španělsku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Španělska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Španělsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Španělska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Španělsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminute-spanelsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.